Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z dopasowanie skrzyni


Kubala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam mały problem, odstawiłem ostatnio auto na wymiane skrzyni biegow do Megacar w Warszawie. Panowie zdemontowali skrzynie i jej oznaczenie to CPC. Nigdzie nie można namierzyć skrzyni o takim samym oznaczeniu. W firmie autoperfekt (Trakt Brzeski) powiedzieli że wystarczy skrzynia od takiego samego silnika w tym przypadku chodzi o 1.9 Tdi 90 KM.

Mógłby ktoś potwierdzić taką informację?

I czy napewno CPC to jest oznaczenie skrzyni od silnika 90KM bo jak się okazało samochód jest jednym wielkim składakiem (silnik napewno był wymieniany :blink:)

samochód stoi już tydzień czasu a ja jestem w kropce. Nie chciałbym wydawać na marne 1 tys PLN.[br]Dopisany: 23 Lipiec 2008, 14:10 _________________________________________________przepraszam za podbicie tematu ale zależy mi na odpowiedzi

minął miesiąc, skrzyni jak nie było tak nie ma

coś czuje że długo nie pojeżdżę na tym co teraz mam

może uproszcze pytanie

czy skrzynia może być dopasowana tylko pod względem pojemności i serii, tzn. np. kupuje skrzynię od 1.9 Tdi 1998 r, czy będzie pasowała do tego samego silnika tylko z 1995 roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DHL, DVS, też podejdą[br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 12:34 _________________________________________________DHU DVW też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DHL, DVS, też podejdą[br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 12:34 _________________________________________________DHU DVW też

:banan:

nawet nie wiesz jak pomogłeś

dzisiaj odbieram skrzynie, mam nadzieje ze wiekszych problemow z montazem nie bedzie, skrzynia ma oznaczenie DVS z 1999 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...