Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] by KOKOS :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chciałem w końcu pokazać mój nabytek :wink: Szare Audi A4 B6 1.9TDI w Sedanie. Autko zakupione od forumowicza roman_tyk w lutym tego roku. Po długich poszukiwaniach ten model spełnił moje wymagania :decayed: Środek ładnie utrzymany, buda "niedzwoniona", motor zdrowy :naughty:

Wyposażenie:

- motor AVF 130KM, 6 biegów

- przebieg ~ 170tys km (sprawdzony w ASO)

- parktronik tył,

- klimatronik,

- tempomat

- pełny FIS,

- grzane fotele przód,

- rocznik 2004,

- audi concert + subwoofer,

- felgi ori stal 15 ZIMA,

- składane tylne siedzenia,

- elektryka przód + grzane lusterka.

Mody:

- kierownica 3 - ramienna pikowana skóra - poprzedni właściciel

- gałka biegów z S-LINE pikowana skóra - poprzedni właściciel

Moje:

- zmiana oświetlenia na LED (wnętrze + tablica rej.) - ZROBIONE

- felga BBS RC 17", opona 205/50/R17 - ZROBIONE

- podłokietnik przód - ZROBIONE

- zawias -30mm - W PLANIE (narazie koza 1BA :kox: )

- xenon/bixenon - W PLANIE

- RNS-E - W PLANIE

- fotele sport z B6 lub B7 - W PLANIE

- ściema szybek - W PLANIE

Powoli małymi kroczkami do przodu :thumbup1: Pozdrawiam!!!

DSC_0111.jpg

DSC_0114.jpg

DSC_0115.jpg

DSC_0117.jpg

DSC_0183.jpg

DSC_0185.jpg

DSC_0187.jpg

DSC_0188.jpg

Opublikowano

witamy ladna sztuka pare modow i bedzie git:wink:

Opublikowano

gartki furki :thumbup1:

powodzenia w rezanku :decayed:

troszke czasu i pracy wlozonej i bedziesz jeszcze bardziej zadowolony

Opublikowano

fajne autko ale koło mi b5 zalatuje :decayed::decayed::decayed:

że ja sedana sprzedałem na rzecz moich paści :doh:

Opublikowano
  • Autor
fajne autko ale koło mi b5 zalatuje :decayed::decayed::decayed:

że ja sedana sprzedałem na rzecz moich paści :doh:

No koło faktycznie było w B5 :wink: Ale mi pasuje, źle to nie wygląda tylko jeszcze -30mm i powinno być git :naughty:

Opublikowano

Oblookane na żywo, fajna baza do rezanka, gleba,większe koło i będzie :kox:

Jeśli myślisz o przyciemnieniu szybek to teraz robimy taką małą grupówkę w Sensor Gliwice, taniej o 100zł niż normalnie na folii 3M :wink:

Tu masz wątek:

http://a4-klub.pl/slaskie-91/grupowa-sciema-szyb-277831/

Opublikowano

Jest co robić. :wink4: Pewnie gdzieś się będziemy widzieć na spotach... :wink: Bezawaryjności i miłego rezanka! :hi:

Opublikowano

No jak to miło patrzeć na swoje auto będące w dobrych rękach...bezawaryjnosci!!!

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Jeśli chodzi o LEDy to taki zestaw zawitał do autka :naughty:

DSC_0186.jpg

---------- Post dopisany 28-03-2014 at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany 27-06-2013 at 21:22 ----------

Autko sprzedane :cry: Ale poszło w dobre ręce i nawet je widuje czasem :wink:

Czas na nowe OOOO :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.