kokos_a4

• Ostatnia wizyta

O kokos_a4

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia kokos_a4

Reputacja

1. Jeśli chodzi o LEDy to taki zestaw zawitał do autka ---------- Post dopisany 28-03-2014 at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany 27-06-2013 at 21:22 ---------- Autko sprzedane Ale poszło w dobre ręce i nawet je widuje czasem Czas na nowe OOOO
  2. Potwierdzam, kupiłem od kolegi SebolA4 felgi, sezon już przelatały u mnie i nic się z lakierem nie dzieje
  3. Dołączam do grona zadowolonych klientów Dzięki Marcin, wszystko tak jak zamawiałem a przesyłka tak jak piszą koledzy EXPRESSowa Polecam na 1000%!!!!
  4. Witam Panowie potrzebny ktoś ogarnięty do LOGów z mojego AVF. Narazie zrobiłem statyczne (003, 013, 018, 023), dynamiczne muszę zrobić dopiero. Chodzi mi o ogólną diagnostykę (stan PD, przepływki, turbo, EGR) bo autko jeździ bez problemu ale profilaktyka nie zaszkodzi VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Z góry dzięki
  5. Siema. Panowie nie macie kogoś chętnego na taki zestaw fele BBS 16" z oponami michelin energy saver (zostało mi po moim GTI-ku) wszystkie info w ogłoszeniu: VW Golf GTI 5x100 16 cali BBS 205/55/R16 MICHELIN NOWE!!! Knurów ? Tablica.pl
  6. Siemka. Mogę zaprezentować moją koze, niektórzy już widzieli na spocie http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avf-kokos-278079/
  7. No koło faktycznie było w B5 Ale mi pasuje, źle to nie wygląda tylko jeszcze -30mm i powinno być git
  8. Witam. Chciałem w końcu pokazać mój nabytek Szare Audi A4 B6 1.9TDI w Sedanie. Autko zakupione od forumowicza roman_tyk w lutym tego roku. Po długich poszukiwaniach ten model spełnił moje wymagania Środek ładnie utrzymany, buda "niedzwoniona", motor zdrowy Wyposażenie: - motor AVF 130KM, 6 biegów - przebieg ~ 170tys km (sprawdzony w ASO) - parktronik tył, - klimatronik, - tempomat - pełny FIS, - grzane fotele przód, - rocznik 2004, - audi concert + subwoofer, - felgi ori stal 15 ZIMA, - składane tylne siedzenia, - elektryka przód + grzane lusterka. Mody: - kierownica 3 - ramienna pikowana skóra - poprzedni właściciel - gałka biegów z S-LINE pikowana skóra - poprzedni właściciel Moje: - zmiana oświetlenia na LED (wnętrze + tablica rej.) - ZROBIONE - felga BBS RC 17", opona 205/50/R17 - ZROBIONE - podłokietnik przód - ZROBIONE - zawias -30mm - W PLANIE (narazie koza 1BA ) - xenon/bixenon - W PLANIE - RNS-E - W PLANIE - fotele sport z B6 lub B7 - W PLANIE - ściema szybek - W PLANIE Powoli małymi kroczkami do przodu Pozdrawiam!!!
  9. Panowie szybkie pytanko, chce obniżyć moją B6 o -30mm i ostatnio na spocie ktoś mówił, że dobre są springi z Eibacha, znalazłem taki zestaw (oczywiście sprawdziłem jaki typ zawiasu mam w moim, według oznaczeń 1BA): Sprężyny EIBACH Audi A4 Pro Kit E10-15-003-02-22 (Audi A4 (8E2, B6), A4 (8EC)) - Motointegrator.pl - sklep internetowy Będzie to dobre i jak z ceną, macie może gdzieś tańsze?