Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działa prędkościomierz oraz km. Proszę o pomoc!


boby123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich...

Mam problem z licznikiem w Moim Audi A4 b5. Wczoraj postanowiłem umyć sobie silnik. Spryskałem srodkiem, odczekałem i spłukałem myjką cisnieniową. I tu jest problem. Po tej czynności auto nie pokazuje PRĘDKOŚCI ORAZ NIE NABIJA KM. Wszystko inne działa. Dziś więc podleciałem na komputer, okazało się że wszystko ok. Przeczyścilismy wszystkie kostki wychodzące ze skrzyni i dalej nic:kwasny:. Wyjeliśmy także licznik, jest sprawny w 100%. Mechanik się poddał:kwasny: Więc piszę do was koledzy o poradę co mogło się stać?, może ktoś miał podobny problem?. Proszę o pomoc bo jestem już załamany tą sytuacją.:confused4:

Dodam jeszcze, że robiliśmy test VAG-em i wychodzi pozytywnie. Wszystkie wsazówki przechodzą kalibracje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego "Fazii" za link. Przeanalizowałem ten temat i myślę, że jednak to nie to. Przed umyciem było wszystko ok. Zero problemów. Po umyciu sie spaprało...:kwasny:

Prosiłbym jeszcze o info którędy idą te kable od prędkościomierza i jakiego koloru jest wtyczka co za to odpowiada..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wina leży w impulsatorze lub w kostce podłączonej do niego,spróbuj poruszać impulsatorem i podegnij troszke styki w tej kostce miałem to samo myciem silnika mogłeś coś naruszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ciągłość przewodów od impulsatora. Możesz również rozebrać złącze (kostkę) od impulsatora, może przewód się urwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...