Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz zerknę jak to u mnie wygląda

---------- Post dopisany at 14:11 ---------- Poprzedni post napisany at 14:08 ----------

Hmm też nie mam tam bezpiecznika jest wolne miejsce, ale jest blaszka która chwyta bezpiecznik ale po jednej stronie prawej. W innych wolnych polach widzę że tej blaszki w ogóle nie ma w kostce obok czarnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to u Ciebie da sie podlaczyc u mnie nie ma blaszki w srodku podpinam na lewa strone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaszkę mam tylko z jednej strony z prawej. Drugiej blaszki nie ma więc chyba jednak się nie da. Jak wyjmę jakiś bezpiecznik to są 2 blaszki wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tę drugą blaszkę masz dołożyć chłopaku:facepalm:

Z tyłu wkładasz pina tę szeroką żabkę do bezpieczników, w piwrwszym poście tematu ADS masz rozpisane jakie piny idą do skrzynki bezpiecznikowej

Podłączyłem jeszcze muszę zrobić kodowanie i zobaczymy czy będzie śmigać na tym bezpieczniku co się podpiąłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super kiera :thumbup1: najladniejsza z poliftowych

Manetki zmieniales tylko ze wzgledow estetycznych ?

Zmieniles razem z czujnikiem kata skretu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super kiera :thumbup1: najladniejsza z poliftowych

Manetki zmieniales tylko ze wzgledow estetycznych ?

Zmieniles razem z czujnikiem kata skretu ?

Dokładałem tempomat i założyłem od razu manetki poliftowe bo wydają mi się ładniejsze :) taśma była z manetkami więc nie przekładałem swojej tylko założyłem całość i skalibrowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest w przypadku wymiany samej kiery bez tasmy ,ten dodatkowy przycisk "NAV" ,ktorego nie ma przed liftem rowniez bedzie dzialal ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak nie będzie działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem ,ze po wymianie tasmy bedzie :eusathink:

Zaglebiales temat w czym jest problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak nie będzie działał.

Ciekawe czy nie działa przy mmi 3g+ :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na 2G na pewno nie działa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gibon furka pierwsza klasa, aż zazdroszczę. Brakuje mi właśnie dekoru na tunel i zegary piano :( Ile Cię kosztował dekor na tunel ?

Kiera masakra super się prezentuje.

Dużej ilości km życzę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gibon furka pierwsza klasa, aż zazdroszczę. Brakuje mi właśnie dekoru na tunel i zegary piano :( Ile Cię kosztował dekor na tunel ?

Kiera masakra super się prezentuje.

Dużej ilości km życzę !

Dzięki :hi: za dekor w tunel dałem 100zł brakuje mi jeszcze w deske rozdzielczą. Próbuję namierzyć coś z chromem w dobrej kasie żeby pomalować na piano bo ramka w okół zegarów też będzie black tylko zastanawiam się czy z chromem w okół wyświetlacza czy bez hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te dekory z drzwi nie są lekko brązowe ?

Jak będziesz miał dekor w tunel za taki kesz to chętnie przyjmę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te dekory z drzwi nie są lekko brązowe ?

Jak będziesz miał dekor w tunel za taki kesz to chętnie przyjmę :D

Może na foto takie złudzenie. Oryginalne black piano sprawdzałem też po numerze z tyłu czy czasem nie malowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie chodziło mi o foto. U mnie są niby czarne ale pod słońce są jakby lekko upalane. Na desce mam logo quattro na dekorze i oczywiście orginały znaczki audi z drugiej strony. A znowu jak przeglądam aukcje to są czarne takie bez wyrazu i boje się że jak kupie dekor na tunel to będzie inny :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramka fajnie wygląda z chromem :wink:

http://s10.postimg.org/7s6510m5h/DSC_0736.jpg

Wymieniałeś też licznik ? czy wystarczy jakoś tą obudowę zegarów przełożyć ?

---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

Nie nie chodziło mi o foto. U mnie są niby czarne ale pod słońce są jakby lekko upalane. Na desce mam logo quattro na dekorze i oczywiście orginały znaczki audi z drugiej strony. A znowu jak przeglądam aukcje to są czarne takie bez wyrazu i boje się że jak kupie dekor na tunel to będzie inny :/

U mnie jest czarny połysk tzw piano nawet pod światło widać że czarne więc nie wiem. Jest jeszcze takie ciemne drewno mega ciemne bardzo podobne do piano może Ty masz to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...