Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde ale kupować znowu sam licznik dla tych ramek :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale kupować znowu sam licznik dla tych ramek :facepalm:

Ja kupiłem licznik od anglika za 150 zł :decayed: w wakacje będzie podmianka:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę słabe zdjęcie ale wygląda to u mnie tak:

WP_20140328_015.jpg

A nie wie ktoś może czym spolerować ten dekor, bo pod słońce są delikatne ryski. Ciągle mi ktoś ręką jeździ po tym dekorze :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale kupować znowu sam licznik dla tych ramek :facepalm:

Ja kupiłem licznik od anglika za 150 zł :decayed: w wakacje będzie podmianka:naughty:

W sumie też jakieś wyjście :) można też kupić pewnie jakiś uszkodzony :) ogólnie graty muszą być od a5 ?

1. licznik

2. ramka licznika

3. rama/mocowanie licznika

czy ramki podejdą od A4 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś czy nie iść bardziej w kierunku zmiany ramki na polift?:eusathink:

Nie wiem czy liczniki z A4 prze i polift się różnią wielkością?

Czy jest tak jak w przypadku linka Pawła, że jest większa dziura :decayed:?

Czy ktoś to zrobił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o A4 to chyba jest tak samo. Do wymiany ramka mocowanie licznika i chyba właśnie obudowa licznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale kupować znowu sam licznik dla tych ramek :facepalm:

Ja kupiłem licznik od anglika za 150 zł :decayed: w wakacje będzie podmianka:naughty:

W sumie też jakieś wyjście :) można też kupić pewnie jakiś uszkodzony :) ogólnie graty muszą być od a5 ?

1. licznik

2. ramka licznika

3. rama/mocowanie licznika

czy ramki podejdą od A4 ?

Ja kupiłem licznik i do tego ramki (te szare ) od A5 przelakierowałem na piano

Od A4 nie podejdą do tego licznika(obudowy licznika) bo maja inaczej profilowane te ostre końce

Osobiście lepiej mi się podoba licznik z A5 niż liftowy A4 no ale to rzecz gustu, a gusta są jak d*pa każdy ma inną:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że dzisiaj Niedziela, ale w tygodniu nie ma czasu za bardzo więc dzisiaj musiałem coś porezać. Zderzak S-line przygotowany do montażu na jutro. Stary ściągnięty grill przełożony :) Oraz wpadł Intercooler od 3.0TDI faktycznie nie trzeba żadnych złączek przejściówek itp. Wszystko pasuje P&P :)

IMG0055JP_eexpqpw.JPG

IMG0058JP_eexpqxa.JPG

Problem jest jedynie z tymi bocznymi plastikami nie nachodzą całkowicie na IC od 3.0TDI i teraz nie wiem czy je trochę przyciąć/uciąć czy odchylić na bok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezanko idzie pełna parą :)

Duzy koszta takiego ICka ??

Widze ze w zderzaku masz juz otwory na PDC.... (mozesz podesłać fotki jak sa/wygladają mocowania czujników ??? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ciągle się zastanawiam nad tym zderzakiem S, jakoś nie bardzo mi podchodzi wizualnie:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ciągle się zastanawiam nad tym zderzakiem S, jakoś nie bardzo mi podchodzi wizualnie:facepalm:

za***isty jest !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Intercooler dałem 200zł. Jutro pstryknę Ci foto jak wygląda uchwyt PDC. Zastanawiam się też nad grillem shadow.

---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

A ja ciągle się zastanawiam nad tym zderzakiem S, jakoś nie bardzo mi podchodzi wizualnie:facepalm:

andynl miałem to samo, ale powiem Ci że na żywo całkiem inaczej to wygląda i przymierzając je oba dzisiaj tak na sucho do samochodu S-line wygląda lepiej :) poza tym tył zmieniłem na S-line więc nie wypada jeździć bez przodu :naughty: a że wpadnie jeszcze PDC z którym jutro będę walczył :) to przy okazji wymieniłem zderzak na S-line. Zastanawiam się tylko jeszcze czy nie dać czarnego grilla z czarną obramówką zamiast chromu i w kratkach zderzaka pomalować chrom na czerń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos takiego ten IC ?

8K0145805E

---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

Jak jutr bdziesz walczyl z PDC z przodu poprtsykaj jakies fotki : jak idzie wiazka...gdzie dales kostke...jak masz ustawione czujniki...ktoredy przeszla wiazka z tylu itp....

Liczę na Ciebie przed moją walką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos takiego ten IC ?

8K0145805E

---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

Jak jutr bdziesz walczyl z PDC z przodu poprtsykaj jakies fotki : jak idzie wiazka...gdzie dales kostke...jak masz ustawione czujniki...ktoredy przeszla wiazka z tylu itp....

Liczę na Ciebie przed moją walką :)

Tak dokładnie 8K0145805E to numer IC od 3.0TDI za 300zł/350zł można kupić nowy a za 200zł używany. Foty jakieś pstryknę jutro :) mam nadzieję że przyjdzie mi jutro paczka z przewodami do wiązki bo czekam już tydzień :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast chromu czerń robi efekt

No tak właśnie rozmyślam czy przodu nie zrobić w czerń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawił bym fotę czarnego z pakietem czerń ale nie jest mojego autorstwa, auto też czarne i efekt jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki byłby efekt mniej więcej... co o tym sądzicie ? :)

AUDI-s-li_eexhraq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lord Vader i ciemna strona mocy :wink: moim zdaniem dobrze to wygląda :thumbup1: pod warunkiem że nie masz zbyt wiele chromu na całym aucie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...