Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] MoMan INDIGLO - tarcze na zegary


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

No dokładnie, właśnie foto wstawiałem. Wyydaje mi się że są najmniej bajeranckie i można by sie zastanowić - bo reszta to faktycznie :kox:

Nieee niebieskie nieee :no: Biel i czerwień tak jak w poliftowych :decayed::good:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2008, 23:24 _________________________________________________

Kolego , ja daltonem nie jestem... popatrz na fotkę którą wstawił jarko bo może Ty nie rozpoznajesz kolorów :gwizdanie:

Kolego przeczytaj uważnie aukcję!!! Masz do wyboru biały/niebieski/seledyn/zielony!!! :decayed: Ludzie czytajcie a nie tylko obrazki :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak wygląda z białym :)

Zdecydowanie lepiej :decayed: Ale na żywo jest bankowo typowo biała barwa... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego , aukcji które mnie nie interesują , nie czytam :tongue4:

ale do konkretnego modelu który ktoś przedstawia mogę się wypowiedzieć

Ps. ten jasny już jest lepszy , aczkolwiek też bym nie założył :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko , żebyś tego źle nie odebrał ale..

ja bym tego nie założył :wink4:

zegary będziesz miał niebieskie a cała reszta się będzie świecić na czerwono...

będzie wyglądało..... dziwnie :wink4:

Bo u Ciebie w aucie inna kolorystyka jest jak u mnie i wcale się nie dziwię że masz takie zdanie. Ja mam wszędzie czerwień i odnoszę wrażenie że w nocy jakąś agresję we mnie wzbudza :wink4:

_________________________________________________

Na poważnie to myślę też o RNS-E która już mi zmieni kolorystykę i zmiana na zegarach też by mogła dodać uroku :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mi się te dziwne "ramki"/"półkola" przy kontrolkach, chu# wie jak to nazwać... nie podobają :disgust: Jak dla mnie ciekawa alternatywa dla ludzi co mają zegary przed liftem - pełna czerwień, ale zbyt drogo... Cały licznik wyjdzie niewiele więcej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mam zegary po lifcie i full czerwień :decayed:

Te ramki przy kontrolkach też mi się nie podobają, ale może można bez :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego , aukcji które mnie nie interesują , nie czytam :tongue4:

ale do konkretnego modelu który ktoś przedstawia mogę się wypowiedzieć

Ps. ten jasny już jest lepszy , aczkolwiek też bym nie założył :decayed:

No i spoko :good: Te zegary co tam są w bieli są z A3 chyba, w A4 trzeba zobaczyć. Biel i czerwień :good: I ciekawa propozycja. Jak alvaro załatwi rabat spooory rabat to może może... [br]Dopisany: 24 Lipiec 2008, 23:35 _________________________________________________

Ale ja mam zegary po lifcie i full czerwień :decayed:

Te ramki przy kontrolkach też mi się nie podobają, ale może można bez :mysli:

Wydaje mi się że można bo te są akurat od A3 :wink4: A skoro masz pełną czerwień w autku po lifcie, to pewnie masz początek roku 99 i masz zegary z przejściowego modelu '98 :wink4: Było tak na początku. A zegarek masz cyfrowy czy analogowy? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegarek analogowy a autko z maja.

No to mamy konsensus :good: czyli ta opcja co są na niebiesko, bo to z A4 tylko że ma na biało świecić :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegarek analogowy a autko z maja.

No to mamy konsensus :good: czyli ta opcja co są na niebiesko, bo to z A4 tylko że ma na biało świecić :cool1:

Doookłaaaadnieee :good::naughty:

Coś w tym stylu tylko na biało!!! http://moman.pl/audia3ia4/audi_A3iA407.jpg :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alvaro, jak możesz to pytaj o ten rabacik i zbieramy chętnych - właśnie mnie namówili :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alvaro, jak możesz to pytaj o ten rabacik i zbieramy chętnych - właśnie mnie namówili :decayed:

Ja bym się pisał jeśli cena zestawu razem z tym inwerterem będzie się mieściła w 100-150 zł (jeszcze do przemyślenia) :decayed: Bo za więcej to ja już wolę zegary z FISem kupić... którego tak mi brakuje ;( :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie tarcze + inwerter to 213 zeta, nie tak mało jak za takie cóś. W moim jednak pzrypadku to jedyny chyba sposób na jakąś kolosytykę bo FIS już mam i nie widzę sensu w wymianie całego licznika...

Jest tam gdzieś opis jak to montować i czy można zdemontować :?: Bo nie widzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie zegary w poprzednim aucie (nawet kupowalem u tego goscia) i powiem ze jezeli ma sie kiepskie oswietlenie w zegarach to nawet fajnie to wyglada. Natomiast pamietajcie ze nie uzyskacie czystego bialego koloru !! To co oni nazywaja bialym ja nazwe jasnoniebieskim :). Druga sprawa to to ze to sa tylko tarcze zegarow i np wskazowki sa nadal podswietlane fabrycznie ( czasami fabryka za slabo swieci w porownaniu do tarcz i trzeba cos kombinowac z diodami itp. Jezeli chodzi o te obwodki na kontrolki i zegarek to niestety raczej nie da sie bez tego zamowic poniewaz to jest poprostu brzeg tej tarczy indiglo. Mozna pomysles o jakims zamalowaniu lub cos w tym stylu, ale to juz by tandetnie moglo wygladac. Mam nadzieje ze info bedzie przydatne. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogi bardzo fajnie, że to powiedziałeś :good: Ale te "obwódki" na kontrolki w A4 nie występują :wink4: Nie wiem w jakim poprzednim aucie masz te tarcze? :rolleyes: Domyślam się że to nie będzie czyściutka biel, podobnie jak białe diody :wink4: wskazówka w B5 świeci dość wyraźnie więc nie trzeba będzie kombinować. Jak dla mnie jedyna wada to cena :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moman właśnie się u nas rejestruje i zaraz sam się wypowie... :wink4:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2008, 23:45 _________________________________________________coś ma problemy z rejestracją.... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekawy jak to wszystko wygląda, bo mi też ta czerwień się znudziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...