Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.8T AEB] Check Engine


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!! Chodzi mi o to, która kontrolka na desce rozdzielczej jest CHECKIEM. Jest taka kontrolka EPC, ale u mnie nie świeci. Działają mi kontrolki od diagnozy: ABS-u, AIRBAG-ów i Immobilizer'a (oczywiście wszystkie działają bo gasną i nie ma błędów na VAGu i żadna z nich nie gaśnie równocześnie z drugą). Nurtuje mnie ten CHECK ENGINE, który nie świeci. Wydaje mi się, że nikt tej kontrolki nie wyciągnął, bo diagnostyka działa poprawnie. Wszystkie błędy normalnie zczytuję VAGiem, naprawiam i potem kasuję i bangla. Adaptację przepustnicy nawet robiłem... :razz: Jak u was jest z tymi lampkami?

[ Dodano: 19-12-2006, 19:53 ]

Dodam jescze, że mam komputer pokładowy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak ze jak kupilem swoje autko to musialem wmienic jakies zaroweczki w liczniku co wiazalo sie z wyjeciem jego i co sie okazalo ze owszem jest check engine ale nie jest ta kontrolka uzywana w zaden sposob tzn nie ma zarowki tylko jest zaslepka i nawet nie jest doprowadzona sciezka do tej kontrolki. na vagu tez nic nie wykazuje. mam tez fiza to moze jak cos to tam sie zapali ze jest cos nie tak z silnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak ze jak kupilem swoje autko to musialem wmienic jakies zaroweczki w liczniku co wiazalo sie z wyjeciem jego i co sie okazalo ze owszem jest check engine ale nie jest ta kontrolka uzywana w zaden sposob tzn nie ma zarowki tylko jest zaslepka i nawet nie jest doprowadzona sciezka do tej kontrolki. na vagu tez nic nie wykazuje. mam tez fiza to moze jak cos to tam sie zapali ze jest cos nie tak z silnikiem

Platinum, bo w naszych rocznikach nie było takiej opcji jak kontrolka Check Engine. Dopiero później ją uruchomili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda, człowiek by od początku wiedział, że coś jest nie tak, ale teraz wiem, że działają mi wszystkie kontrolki na desce rozdzielczej i wiem, że nic nie było majstrowane. Jeżeli chodzi o usterki, to ja jestem w dobrej sytuacji - mam VAGa w domu i raz na pare tygodni sprawdzam co słychać u mojej niuni :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...