Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 by Armi - sesja s.25

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kobieta w kombi, nawet jeśli to jej samochód wygląda jakby jechała samochodem męża.

Młody chłopak w kombi wygląda tak jakby go pożyczył od rodziców.

Fajny bo praktyczny (nawet nie wiedziałem jak to jest wygodne) - silnik się mieści :decayed: pies się mieści :decayed:

ale porezany sedan robi większą robotę niż porezany avant. Moim zdaniem.

Chciałem kupić porezanego sedana ale "dawałem za mało", później właściciel go rozbił i nawet nie mam szansy odkupić czy zamienić na avanta :decayed:


P1070836.jpg

Gdzie jest śnieg :angry: ?!

Edytowane przez Armi

Opublikowano

Jezdzisz z tym teraz tak na codzień?

Edytowane przez garry99

Opublikowano

chyba w takim razie jestem jedyną kobietą w kombi, która jeździ swoim :grin:

Gdzie jest śnieg :angry: ?!

u mnie :decayed::grin: dowaliło, aż miło patrzeć jak sąsiedzi łopatologie uprawiają :D

Opublikowano

Zaje..avant..podoba mi sie :)

Opublikowano

:kox:

Opublikowano
  • Autor

Jezdzisz z tym teraz tak na codzień?

Od Święta tylko :decayed:

Śnieg spadł, pada od 5h. Będzie szaleństwo :quattro:

Kiedyś tego nie rozumiałem...

Opublikowano

Jezdzisz z tym teraz tak na codzień?

Od Święta tylko :decayed:

Śnieg spadł, pada od 5h. Będzie szaleństwo :quattro:

Kiedyś tego nie rozumiałem...

Ja też nie, ale teraz :kox::kox::kox:

Opublikowano

Jezdzisz z tym teraz tak na codzień?

Od Święta tylko :decayed:

Śnieg spadł, pada od 5h. Będzie szaleństwo :quattro:

Kiedyś tego nie rozumiałem...

Ja też nie, ale teraz :kox::kox::kox:

no i ja też na razie nie rozumiem , ale jak przetestuję to wtedy zrozumiem

Opublikowano

Jezdzisz z tym teraz tak na codzień?

Od Święta tylko :decayed:

Śnieg spadł, pada od 5h. Będzie szaleństwo :quattro:

Kiedyś tego nie rozumiałem...

ja juz na mokrym testowalem, jest show :decayed: jakie masz koncowk 90 czy 100?

Opublikowano

Jezdzisz z tym teraz tak na codzień?

Od Święta tylko :decayed:

Śnieg spadł, pada od 5h. Będzie szaleństwo :quattro:

Kiedyś tego nie rozumiałem...

ja juz na mokrym testowalem, jest show :decayed: jakie masz koncowk 90 czy 100?

to pierwsze ;)

Opublikowano
  • Autor

Jezdzisz z tym teraz tak na codzień?

Od Święta tylko :decayed:

Śnieg spadł, pada od 5h. Będzie szaleństwo :quattro:

Kiedyś tego nie rozumiałem...

ja juz na mokrym testowalem, jest show :decayed: jakie masz koncowk 90 czy 100?

Ulter 90

Na śniegu "Rudolf" lepiej się prezentuje :decayed:

Untitled.jpg

Opublikowano

wpadłem potwierdzić że :quattro: robi robotę wpadł w końcu śnieg :banan: , moc zabawy a przede wszystkim bardzo dobrze trzyma się drogi , chociaż jeźdzę na letnich buciorach to i tak lepiej jedzie niż na ośce

jest mega

Edytowane przez harry19-19

Opublikowano

Witam,

Chciałbym się zapytać, czy zderzak od S4 na tył pasuje P&P, czy trzeba coś przerabiać ? Czujniki od parktronic'a trzeba przełożyć i that's it?

Pozdro.

Opublikowano

wszystko pasuje p&p nie nie trzeba przerabiać, czujniki tak samo p&p :wink:

Opublikowano

Dzięki wielkie!

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

.....

ale porezany sedan robi większą robotę niż porezany avant. Moim zdaniem.

....

no co Ty...w avancie wrzucisz ładne koło ...puścisz ciut niżej i jest miód....w sedanie zrobisz to samo i dalej nuda

btw ładny furacz :kox::naughty:

bezawaryjności :wink::hi:

Opublikowano
  • Autor

Szukam czegoś ciekawego w sumie, jak się trafi to kupię nowe koło.

Mam sporo niezamontowanych jeszcze gratów, planów itd.

Ale to po sesji, tzn normalną już skończyłem ale zostało mi jeszcze 16 różnic programowych bo wróciłem na studia po 3 latach przerwy :decayed:

Po sesji, zrobię sobie prezent i od razu pojadę na strojenie bo obecny program (podejrzewam, że jakiś lajtowy staroć jeszcze z Dynosoftu) to nędza. Jakoś trzeba się do nauki motywować.

Edytowane przez Armi

Opublikowano

wyślij zdjęcie tego Rudolfa do kalendarza :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wyśle ale jakość jest słaba bo jeśli dobrze pamiętam to zdjęcie z telefonu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.