Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 by Armi - sesja s.25

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zadzwoń i zapytaj czy ten z b7 jak tak to myślę że za 100 warto :wink:

Opublikowano

Hej Adam jak nie kupiłeś tego tunelu jeszcze to ja mam taki z a4 b7 2 DIN w dobrym stanie może Ci podpisuje, mogę Ci go wysłać jeżeli zgodzisz się pokryć koszt wysyłki, u mnie on tylko leży i się kurzy, a Tobie może się przyda,daj znaka jak byś był zainteresowany.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Byłem ,widzialem, auto super :) Pozdrawiam :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Na fotkach piękna i na żywca nic dodać nic ująć :kox:
Miło było poznać :hi:


01cc5b462139.jpg

a2908457784b.jpg

Opublikowano

Sprzedaj mi przedni zderzak ; /

Dobrze stroi :)

Opublikowano

11035298_809552382447934_869647861613884

dobrze sie prezenci :hi:

Edytowane przez Kowi87

Opublikowano
  • Autor

Na fotkach piękna i na żywca nic dodać nic ująć :kox:

Miło było poznać :hi:

Dzięki i wzajemnie :hi:

Opublikowano
  • Autor

Dawno w sumie nie pisałem.

Przed sezonem pomalowałem z zregenerowałem zaciski.

Ostatnio malował je czester x lat temu:

IMG_5015.jpg

Teraz:

P1080024.jpgP1080042.jpg

Miały być jeszcze blaszki S4 ale do moich zacisków nie pasują :kwasny:

IMG_5045.jpg

Zerwałem naklejkę z przedniej szyby:

IMG_5052.jpg

i znaczek s-line z grilla

a_IMG_4522.jpg


Kilka zdjęć z VAGSZYDŁOWIEC FEST

1962869_430677673777090_4871016358223016 11196294_827388704007619_449151250791383 a_IMG_5150.jpg a_IMG_5153.jpg a_IMG_5159.jpgP1080493.jpgP1080476.jpgP1080471.jpgP1080470.jpg

Edytowane przez Armi

Opublikowano

Zacnie sie prezentuje ;)

Opublikowano

A mi się te blaszki podobają w czerwieni :)

Opublikowano

Piękne autko, super się prezentuje :)

Opublikowano

No i miód malina B6 ! :naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Obłęd :kox:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

3 miesiące bez update-u wątku.

Przez te 3 miesiące dużo się nie działo - :

- wymieniłem rozrząd, znalazłem nieszczelność przy IC (nieszczelność chyba jeszcze od czasu silver leona) i wreszcie B6 zaczęła jechać tak jak należy.

- zdemontowałem gwint i objechałem Chorwację i Bośnię i Hercegowinę bez żadnych przygód z autem

P1090199.jpgP1090650.jpgP1090516.jpgP1090999.jpgP1090980.jpg

- a dziś wymieniłem żarniki d1s na PRIME 5k

P1100649.jpgP1100646.jpgP1100645.jpg

Na zimę wpadną 17", więcej zmian raczej nie planuję bo powoli myślę o sprzedaży i od jakiegoś już czasu mam nową zabawkę:

DSC_0462.jpgDSC_0443.jpg
DSC_0501.jpgDSC_0506.jpgDSC_0496.jpgDSC_0526.jpg

Edytowane przez Armi

Opublikowano

b6 nadal piękna , chciaż bez gwintu ale i tak sie ładnie prezentuje :wink:

Opublikowano

Nie, w A3 są bez centrowania i trzeba się namęczyć by zamontować tak żeby nie biły.

W B6 nie popełniłem tego błędu.

B6-tka doczekała się spontanicznej sesji zdjęciowej na zakończenie sezonu 2014.

DSC_0075_kopia.jpg

DSC_0088_kopia.jpg

DSC_0080_kopia.jpg

DSC_0092_kopia.jpg

DSC_0100_kopia.jpg
DSC_0102_kopia.jpg
DSC_0105_kopia.jpg

DSC_0094_kopia.jpg

Nadaje się do Divisionu B6?

Fotki do kalendarza wręcz idealne ! ;)

Opublikowano

4 i ostatnie zdjęcie miażdży :)

piękne i zadbane autko

felgi kozak, co to za firma ?

Opublikowano

DSC_0443.jpg

:drinks::drinks::drinks::drinks::kox::kox::kox::kox:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :hi:

4 i ostatnie zdjęcie miażdży :)

piękne i zadbane autko

felgi kozak, co to za firma ?

To ori BBS-y.

BBS CH Motorsport.

Opublikowano

Armi daj cenę auta i jak coś samych felg na.pw może w końcu się.uda :kox:

Prezenci się.jak zwykle super.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.