Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 by Armi - sesja s.25


Armi

Rekomendowane odpowiedzi

Z tyłem nie ma aż takiego problemu jak z przodem. Na wiosnę wrzucę odboje bycze jaja i mam nadzieję, że będzie dało się jeździć.

W tym tygodniu wracam do zawiasu s-line, 16" = winter setup. A na następną zimę 17"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sie dziej z przodem? Jak zalozysz bycze jaja to sie zrobi betonowa taczka :/ moze wystarczyloby dolozyc po klipsie?

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym gwincie jedzie się dużo bardziej komfortowo niż na zawiasie s-line ale jak się walnie to aż boli.

Łatwo się przeliczyć i zapomnieć o tym, że jedzie się na glebie A wtedy jakaś niepozorna nierówność i "jeb".

Czasem zastanawiam się o co zawadziłem bo nie było widać :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po dolozeniu byczych jaj napewno juz tak komfortowo nie bedzie i dopiero wtedy bedzie "bolalo jak sie walnie". ;)

Tak to juz jest na glebie, ze czasem to nawet liscie i papierki trzeba omijac. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o przepisy to zgodnie z rozporządzeniem ministra infrastruktury z dnia 4 maja 2009r (zmieniające rozporządzenie w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia):

§ 2. Dopuszcza się wyposażenie pojazdu w światła drogowe, mijania lub pozycyjne przednie o barwie żółtej selektywnej do dnia 31 grudnia 2009 r.
I tu definicja żółty selektywny czyli taki żółty, żółty (jaki jest dopuszczony w halogenach)
Jest zabroniony w światłach drogowych, mijania i pozycyjnych ale światło białe z żółtą poświatą już nie a takie właśnie ma mrogal w swojej A3. Ja mam białe światła.
Edytowane przez Armi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny avant ! Gratki bardzo mi się podoba !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na avanta może być :wink:

Taki w sedanie, byłyby odzwierciedleniem "Every day I see my dream"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na avanta może być :wink:

Taki w sedanie, byłyby odzwierciedleniem "Every day I see my dream"

B6 to jedno z niewielu "kombi" które wygląda tak dobrze :good:

a sedan w B6 taki średni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu ;) Mi się np. podobają ogólnie kombi... ale powiedź to większości kobiet.... dla nich są brzydkie, wydają się duże itp. oczywiście nie wszystkie są wyjątki... ale jest masa kobiet ktore ciężko przekonać do kombi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...