Poszukuje seryjnych radio-odtwarzaczy do audi

Witam w sieci kiedyś widziałem ładnie wypisane wszystkie radia samochodowe audi czy ktoś mógłby mi pomóc i podesłać do tego link, za cholery nie mogę znaleźć

Znalazłem, chodziło mi o radio CONCERT II czy warto je zakupić i wymienić na dobrego pionieera którego mam obecnie w aucie?

Tez ostatnio ogłosilem sie czy ktos ma do sprzedania takie radyjko ale niestety cisza....I takze w tej chwili mam pioneera.Nic do niego nie mam,ładnie gra ale odbiór radia w porównaniu do oryginalnego poprzedniego odbiega jakoscią:kwasny:

Nie słucham w radio reklam i wiadomości z przerwami na trochę muzyki która jest grana na oklep w kółko to samo, wole płyty CD a radio chciałem wymienić aby bardziej pasowało do wnętrza samochodu.