Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Black Avant - powoli coraz ciemniej :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:

Przedstawiam Wam mojego Avanta A4 :a4fan:

Autko kupione w połowie 2012 roku.
Rocznikowo październik 2004 - przy zakupie miało 285k na liczniku.
1,9 TDI 130KM Multitronic :banan:

Wyposażeniem nie mogę się zbytnio pochwalić:

- Bluetooth,
- Klimatronik,
- Podłokietnik,
- ESP,
- Zamek centralny (z domykaniem szyb),
- 6 x AirBag,
- Radio Chorus :kwasny: + sub w bagażniku :wink:
- Lusterka elektryczne,
- Szyby przód elektryczne, tył korbki,
- Pakiet Chrom

Plany na przyszłość :wink:

- Spryskiwacze mgiełkowe - DONE,
- Podświetlanie tablicy LED - DONE,
- Żarówki postojowe LED - DONE,
- Ramki klubowe - DONE, :decayed:
- Odnowienie lamp - DONE- podziękowania dla Gwerty :hi:,
- Obszycie kierownicy - DONE- podziękowania dla Reggi :hi:,
- Oklejenie dekorów ~ w trakcie,
- Tempomat - DONE,
- Pełny FIS - DONE,
- Emulator zmieniarki MP3 - DONE,
- Przyciemnienie szyb - DONE,

- Wymiana żarówek we wnętrzu na LED - DONE,

- Zawieszenie 1BE / 1BV,
- Fotele sportowe,

Może z czasem się lista rozwinie i więcej DONE na niej będzie :wink:

Fotki z zewnątrz :wink:

386f.th.jpg

vhkb.th.jpg

6my5.th.jpg

nzt1.th.jpg

cp93.th.jpg

icri.th.jpg

ujn3.th.jpg

v805.th.jpg

Trochę środka :wink:

vtuj.th.jpg

trjq.th.jpg

g8tk.th.jpg

Edytowane przez mateo1597

Opublikowano

Seria, jak seria. Ale troszkę gotówki, cierpliwości i pomysłów zrobi z auta cudo. Szczególnie czarne, one mają potencjał.

Powodzonka w modzeniu ;-)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wielkie - dobre słowo się przyda :decayed:

Modzenie mam nadzieję, że się uda zgodnie z kolejnością w planie :wink:

Opublikowano

plan na dekory jaki:eusathink: ???

Opublikowano

fajna sztuka znalazłem taka w Austrii ale S-line w skórze też miała automata i przebieg 170 tyś 7tyś euro ale wydygałem skrzyni :facepalm:

Opublikowano
fajna sztuka znalazłem taka w Austrii ale S-line w skórze też miała automata i przebieg 170 tyś 7tyś euro ale wydygałem skrzyni :facepalm:

albo jestem juz spiacy albo nie czaje co zrobiles:kox:

Opublikowano
fajna sztuka znalazłem taka w Austrii ale S-line w skórze też miała automata i przebieg 170 tyś 7tyś euro ale wydygałem skrzyni :facepalm:

albo jestem juz spiacy albo nie czaje co zrobiles:kox:

po opiniach na forum prawie każdy ma problemy z automatem więc zrezygnowałem z zakupu ,ale nie żałuje miałem b6 awx i wiem jedno audi nie jest ideałem:decayed:

Opublikowano

jak kazde inne auto:whistling: wiadomo ze w manualu nie ma sie co zepuc a z automatami to roznie bywa:naughty: a z drugiej strony jak dbasz tak masz:wink:

Opublikowano
  • Autor
plan na dekory jaki:eusathink: ???

Na razie taki :wink:

3M FOLIA ALUMINIUM SZCZOTKOWANE DI-NOC 30 x 150 (3330931576) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Czy coś się później zmieni ... się zobaczy z czasem :naughty:

fajna sztuka znalazłem taka w Austrii ale S-line w skórze też miała automata i przebieg 170 tyś 7tyś euro ale wydygałem skrzyni :facepalm:

albo jestem juz spiacy albo nie czaje co zrobiles:kox:

po opiniach na forum prawie każdy ma problemy z automatem więc zrezygnowałem z zakupu ,ale nie żałuje miałem b6 awx i wiem jedno audi nie jest ideałem:decayed:

Hmm, szczerze mówiąc nie odczułem na forum, żeby prawie każdy miał problem z tą skrzynią...

Ja na swojej zrobiłem ponad 30k - do dzisiaj autko mnie ani razu nie zawiodło...

Opublikowano

ciekawy patent z ta folia :naughty: jak juz zrobisz to daj znac czy bylo prosto to zrobic:wink:

Opublikowano
  • Autor

Up.

Nowe (mam nadzieję, że lepsze) fotki z zewnątrz.

Wewnątrz też miały być nowe + bonus, ale kurier dał ciała i prezenty przyjadą w przyszłym tygodniu :wallbash:

---------- Post dopisany 15-07-2013 at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany 13-07-2013 at 22:08 ----------

Update :decayed:

Przyszły długo wyczekiwane folie 3M DI-NOC: ME-904 i ME-1175 :banan:

Na dzisiaj tylko oklejone przednie drzwi - reszta na weekend + lepsze foto :naughty:

Tak było...

2nuw.jpg

Tak jest teraz :decayed:

646l.jpg

7e1w.jpg

i19v.jpg

mq64.jpg

Opublikowano

Gicior! :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Update :decayed:

Znowu chwila czasu i kolejne dekorki zmieniły kolorek :banan:

Podziękowanie dla kolegów Wladi i JulekF1 za pomoc merytoryczną :wink::notworthy:

Reszta chyba dopiero na weekend bo nie będzie więcej czasu w tyg... :facepalm:

6l08.jpg

hk3f.jpg

rofi.jpg

cv2c.jpg

32sc.jpg

Opublikowano

trudno się kleiło ? jakieś porady ? :)

Opublikowano
  • Autor
trudno się kleiło ? jakieś porady ? :)

Dogrzewałem folię opalarką - łatwo paluchy oparzyć :grin:

Jak na moje to najgorsze są łuki zewnętrzne - folia tam nachodzi na siebie i trzeba się napocić żeby ładnie ponaciągać...

Robiłem to pierwszy raz w życiu - efekt - jak na zdjęciach.

Jak na razie 4 elementy zajęły mi ~4 godzin - razem z demontażem / montażem :wink:

Opublikowano

ile m2 potrzebowaleś ?

Opublikowano
  • Autor
ile m2 potrzebowaleś ?

Na 4 drzwi + przód (dwa dekory) kupiłem folię 30 x 150 - pociąłem na 3 paski 10 x 150.

Jeden pasek na parę drzwi przednich, jeden na tylne i jeden na dekory z przodu.

W sumie to mi jeszcze jakieś kawałki 10 x 20 zostaną :)

Opublikowano

zamówiłeś dwie, ME-904 i ME-1175 tak ? Ale okleieś 904 ?

Opublikowano
  • Autor
zamówiłeś dwie, ME-904 i ME-1175 tak ? Ale okleieś 904 ?

:decayed: Na resztę też mam plan :naughty:

Ale potrzebuję na to weekend i garaż - bo popołudniami pod blokiem ciężko się auto rozbiera :facepalm:

---------- Post dopisany 21-07-2013 at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany 16-07-2013 at 22:11 ----------

Update :decayed:

Plan na weekend nie powiódł się w całości bo podjąłem walkę z silniczkiem tylniej wycieraczki... :wallbash:

Co prawda naprawione :banan:, ale zeszło na to mnóstwo czasu, który miałem poświęcić na oklejanie ... :facepalm:

Tak jak pisałem fotki lepszym aparatem :wink:

163f141dd08e6c80m.jpg

7a9903b3de5634cfm.jpg

0dbadff38a9f69dfm.jpg

f589ee18cc1d629em.jpg

54728cfa0f0efd46m.jpg

288f01d50929a8bfm.jpg

bcfa5bd5cd21562am.jpg

c19f42b7b0b3a839m.jpg

a13f804d6e0189c5m.jpg

5568777f844c1698m.jpg

I teraz najważniejsze pytanie - która folia wygląda lepiej :eusathink:

Do tej pory uważałem że jasne alu będzie lepsze, teraz to ciemne też świetnie wygląda...

Proszę o opinie i komentarze :notworthy:

---------- Post dopisany 22-07-2013 at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany 21-07-2013 at 20:32 ----------

Up.

Jakieś sugestie co do kolorku ?? :decayed:

Czy może zostać przy czarnym a listwy zamontować 06S ?? :wink:

Opublikowano

Dla Mnie jasne lepiej wyglądają :wink::thumbup1:

Powodzenia w dalszych modach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.