Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Black Avant - powoli coraz ciemniej :)


mateo1597

Rekomendowane odpowiedzi

Taka jak moja identyko tylko mam manuala dbq. Slniczek wycieraczki tylnej tez przerabiałem. Kupiłem nowy Valeo. Ma już miedziana rurę i nie koroduje. Teraz zawiecha przód LMO prawie 4000 wyskoczyłem z amorami Sachs i przewodami ATE. Ach te nasze Audi. POWODZENIA W MODACH.

Wysłane z mojego C1605 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka jak moja identyko tylko mam manuala dbq. Slniczek wycieraczki tylnej tez przerabiałem. Kupiłem nowy Valeo. Ma już miedziana rurę i nie koroduje. Teraz zawiecha przód LMO prawie 4000 wyskoczyłem z amorami Sachs i przewodami ATE. Ach te nasze Audi. POWODZENIA W MODACH.

Wysłane z mojego C1605 za pomocą Tapatalk 4

Dziękował :decayed:

Zawiecha też jest w planach, ale raczej na następny sezon :wink:

Niedługo urlop i więcej czasu na mody :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieche brałem od Tom77 i jak najbardziej gościa polecam. OK 1800 za wahacze z kompletem śrub i po 250 amor z hologramem.

Wysłane z mojego C1605 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto super :) kolorek jak najbardziej :thumbup1: tylko dość wymagający , zresztą jak to czarny:wink:

dekory super wyszły te jasne , sam już zamówiłem folie i będę lepił :decayed:

Widzę że masz tą samą wersję zderzaków co Doniek na początku, z tymi dodatkowymi listwami po przyklejanymi... tu się tak nie rzuca w oczy ale na srebrnym wyglądały kiepsko :wink:

A co do zawiasu to przesiedziałem trochę czasu czytając i zbierając informacje na temat zawieszenia s-line i stwierdzam że nie ma sensu ...

Ładuj Eibach pro kit i będziesz na pewno zadowolony :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto super :) kolorek jak najbardziej :thumbup1: tylko dość wymagający , zresztą jak to czarny:wink:

dekory super wyszły te jasne , sam już zamówiłem folie i będę lepił :decayed:

Widzę że masz tą samą wersję zderzaków co Doniek na początku, z tymi dodatkowymi listwami po przyklejanymi... tu się tak nie rzuca w oczy ale na srebrnym wyglądały kiepsko :wink:

A co do zawiasu to przesiedziałem trochę czasu czytając i zbierając informacje na temat zawieszenia s-line i stwierdzam że nie ma sensu ...

Ładuj Eibach pro kit i będziesz na pewno zadowolony :naughty:

Dzięki wielkie :notworthy:

Odnośnie dekorów - to nie jestem do końca zadowolony bo mi w tym upale trochę odchodzą na brzegach ... :facepalm:

Zderzaki i ogólnie elementy zewnętrzne z czasem będą lepSze :decayed:

Zawias raczej będę zmieniał w następnym sezonie - ale fakt Eibach Pro Kit mnie dość mocno interesuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zaginałeś folie aż na druga stronę dekorów?

Tak, tylko na przedniej lewej - lewy brzeg i przedniej prawej prawy brzeg ma mało zakładki i się zaczęło odwijać ...

Poprawiałem, ale przy tych temperaturach po całym dniu w słońcu trochę odchodzić zaczyna ... :facepalm:

---------- Post dopisany 30-07-2013 at 13:11 ---------- Poprzedni post napisany 27-07-2013 at 18:50 ----------

Mały update :decayed:

Nowy felunek założony :banan: podziękowania dla tomcio1600 :hi:

gb46.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś w jakieś 17 zainwestować... :naughty:

Jak kupiłem autko to miało letnie 16" na ostatni sezon - niedawno (parę miesięcy) kupiłem nowe Goodyear`y 205/55/16,

więc szkoda mi było się ich pozbywać...

Trafiła się całkiem fajna okazja na te 16" wraz z oponkami Pirelli Winter SottoZero z prawie 8mm bieżnikiem... :decayed:

Może w przyszłym sezonie będzie zmiana - na razie ładnie się prezentują - jeszcze tylko dystanse założę i będzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy felunek założony :banan: podziękowania dla tomcio1600 :hi:

Elegancko :decayed: Cieszę się, że mogłem pomóc :hi:Widzisz.. warto było z żoną przyjechać.. :grin: (nie no żartuję - oba wzory były dobre:cool1: hehe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy felunek założony :banan: podziękowania dla tomcio1600 :hi:

Elegancko :decayed: Cieszę się, że mogłem pomóc :hi:Widzisz.. warto było z żoną przyjechać.. :grin: (nie no żartuję - oba wzory były dobre:cool1: hehe)

Wyglądają super, jeszcze raz dzięki wielkie :notworthy:

Czekam jeszcze na dystanse bo się trochę schowały na tych aluskach :wink: wtedy to się będzie działo :naughty:

---------- Post dopisany 01-08-2013 at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany 31-07-2013 at 11:36 ----------

Up.

Nowe fanty przyszły :banan:

4zm0.jpg

2l8i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładaj i wrzucaj foty :decayed: ciekaw jestem efektu.. ile jest? 10 i 15mm :guma: ??

Pod blokiem nie można zbyt spokojnie kół zdejmować - zaraz pomyślą że je kradnę :wallbash:

Niestety dostęp do garażu głównie na weekendy... wtedy założę i zrobię foty :decayed:

Trochę zaszalałem i jest 13mm na przód, 20mm na tył :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu.. grubo będzie :decayed: a dłuższe śruby kupiłeś ?? Bo standard chyba nie podejdzie.. :eusathink:??

Kupione dwa komplety dystansów ze śrubami :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na efekt :) moja B5 też szeroko stała.. niby teoretycznie na samym ET było 10mm (lub 15) w porównaniu felg lato/zima ale jak się patrzyło z tyłu na auto to na "lecie" było szeroko :D wygląd jak wygląd.. różnica w prowadzeniu była spora.. aaaa odnośnie samych ori śrub to w piastę wchodziły ok. 5mm - teoretycznie "strach się bać" a w praktyce trzy zwoje zapewniały pewne bezpieczne połączenie - w co na początku ciężko mi było uwierzyć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na efekt :) moja B5 też szeroko stała.. niby teoretycznie na samym ET było 10mm (lub 15) w porównaniu felg lato/zima ale jak się patrzyło z tyłu na auto to na "lecie" było szeroko :D wygląd jak wygląd.. różnica w prowadzeniu była spora.. aaaa odnośnie samych ori śrub to w piastę wchodziły ok. 5mm - teoretycznie "strach się bać" a w praktyce trzy zwoje zapewniały pewne bezpieczne połączenie - w co na początku ciężko mi było uwierzyć..

Dlatego od razu wolałem zainwestować w śruby - wolę czuć się pewnie - wizja 3 zwojów utrzymujących koło nie zachęca do jazdy :decayed:

Sam już się nie mogę doczekać efektu - w sumie już jutro piątek - i zaraz weekend :banan:

---------- Post dopisany 03-08-2013 at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany 01-08-2013 at 23:21 ----------

Update :decayed:

1. Niestety w związku z wysokimi temperaturami zaczęła odzywać się roleta bagażnika - sygnał że czas zmienić oklejenie :naughty:

Przed

nkxm.jpg

po z nową taśmą :naughty:

abuu.jpg

2. Dystanse na przód 13mm

Przed

y3tu.jpg

Po

uqgg.jpg

3. Dystanse na tył 20mm

Przed

23kg.jpg

Po

z1f5.jpg

sono.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z allegro kupowaleś? Ja u siebie przy felgach 17 cali dalem na tyl 25mm a na przód 20 mm i fele są ładnie równo z nadkolami:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, z Allegro kupowane ;-)

Wydaje mi się że te dystanse pasują całkiem spoko :decayed:

Tapatalk @ Arc S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...