Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zapchany katalizator

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam z nim problem auto świruje falują obroty potrafi zgasnąć oraz jest słabe.

odziwo na gazie chodzi ok tylko na benzynie jest taki problem, sprawdzałem Vagiem jest błąd z zapchanym katalizatorem

Co proponujecie wycięcie wchodzi w grę ??

Tu macie co napisał Vag

Poniedziałek,01,Lipiec,2013,18:33:36:36094Wersja VAG-COM: AKP 704.1 Adres 01: SilnikNumer seryjny sterownika: 8E0 909 518 AL Komponent i/lub wersja: 1.8L R4/5VT G 0003 Kodowanie: 0011501 Kod serwisu: WSC 06335Znaleziono 1 błąd:16804 - d cylindrów 1; system katalizatora: za mała skuteczność P0420 - 002 - Dolna wartość skrajna przekroczona - SporadycznyKody gotowości: 0000 0000

Opublikowano

U mnie też był błąd kata.

Zastosowałem kolanko przed drugą sondą lambda i wszystko ok.

Wczoraj wyjąłem jeszcze raz katalizator i wybebeszyłem z niego wszystko.

Ciężko było ale dałem radę.

Teraz auto ma lżej.

Katalizator nie wyglądał na zapchany

Opublikowano
  • Autor

Chyba dam do mechanika sam nic z tym niezrobie

Opublikowano

Kolego gdzies na forum jest opisane jak zrobić test vagiem kata i sondy , ja u siebie wywaliłem kata wstawiłem puszkę z rurą w środku sondę usunołome programowo i spokój

Opublikowano
  • Autor

Byłem u mechanika sonda zdechła katalizatora ponoć nie warto wycinać bo jest metalowy to prawda ??

Jaka jest cena tej sondy dał bym rade ją sam wymienić jest z tym jakiś problem ??

Opublikowano

Jak katalizator metalowy??? Ceramika jest w środku. Sonde dasz sam rade wymienić. Pierwszą da rade od góry podejść choć nie jest jakoś super łatwo ale dasz rade.

Opublikowano

Sonde sam wymienisz koszt sondy 300 sonda szerokopasmowa kata tez mialem metalowego malo warty

Opublikowano

cześć kolegi

mam pytanie w związku z katalizatorem do forumowicza "edekxp", który w opisie ma zapisane A4 B6 - piszesz, że cyt.: ..Wczoraj wyjąłem jeszcze raz katalizator i wybebeszyłem z niego wszystko.

Ja z uwagi na to, że jestem posiadaczem A4 B6 (benzyna) chciałbym się dowiedzieć, gdzie jest ten katalizator i w jaki sposób mogę go wykręcić i sprawdzić choćby wzrokowo - chcę to zrobić na Twój sposób - "Wczoraj wyjąłem jeszcze raz katalizator i wybebeszyłem z niego wszystko"

Musi ten katalizator na wierzchu być, skoro sobie go wyciągnąłeś bez problemu - tak myślę

Opublikowano

Wiesz jaka funkcje spełnia katalizator?? KAt jest częścią układu wydechowego co za tym idzie jest pod autem. Jak nie masz doswiadczenia to raczej cięzko będzie Ci go wyjąc.

Opublikowano
cześć kolegi

mam pytanie w związku z katalizatorem do forumowicza "edekxp", który w opisie ma zapisane A4 B6 - piszesz, że cyt.: ..Wczoraj wyjąłem jeszcze raz katalizator i wybebeszyłem z niego wszystko.

Ja z uwagi na to, że jestem posiadaczem A4 B6 (benzyna) chciałbym się dowiedzieć, gdzie jest ten katalizator i w jaki sposób mogę go wykręcić i sprawdzić choćby wzrokowo - chcę to zrobić na Twój sposób - "Wczoraj wyjąłem jeszcze raz katalizator i wybebeszyłem z niego wszystko"

Musi ten katalizator na wierzchu być, skoro sobie go wyciągnąłeś bez problemu - tak myślę

W 1.8T można powiedzieć że na wierzchu bo widać go obok filtra powietrza.W 2.0 chyba podobnie.

Wszystko da się wyciągnąć z auta

Tapatalk

Opublikowano

nie mam pytań więcej, dzięki

Opublikowano

Odswieze temat.

Edekxp czy mogl bys opisac jak ogarneles temat z katem?

Swieci mi sie Check Engine po tym jak cewka padla. odczytalem blad 16804 i nie wiem jak to ogarnac.Kupic nowy katalizator czy udroznic stary tylko co z tymi sondami?Jak je ominac zeby bledami nie plul?

Dzieki.

Opublikowano

Witam ja u siebie mam wyciętego kata jest rurka z obudową od pana gruchota zamiennik , no i zostaje sonda za katem i tu problem ja wyciołem ją programowo mam spokój

Opublikowano
Odswieze temat.

Edekxp czy mogl bys opisac jak ogarneles temat z katem?

Swieci mi sie Check Engine po tym jak cewka padla. odczytalem blad 16804 i nie wiem jak to ogarnac.Kupic nowy katalizator czy udroznic stary tylko co z tymi sondami?Jak je ominac zeby bledami nie plul?

Dzieki.

Wstawiłem emulator kątowy.

Potem wyciągnąłem jeszcze raz kara i usunąłem środek z niego.

Oczywiście wcześniej jak i teraz nie ma błędów

Tapatalk

Opublikowano

Dziękuje bardzo za mega szybka odpowiedz.

On poniedziałku biorę sie za to!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.