Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Demontaż przedniego błotnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, czy demontował już ktoś z was przedni błotnik?

Z tego co wyczytałem śruby trzymają od silnika, kilka od strony drzwi i kilka od wewnętrznej strony (od koła) pod nadkolem.

Czy trzeba zdejmować koło? Może macie jakieś rady?

Pzdr.

Opublikowano

pod maska ,od strony drzwi ,przy progu i chyba za kierunkowskazem przednim:whistling:

Opublikowano

Jeszcze dwie od chlapacza tam u dołu, nie trzeba demontowac koła :)

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Nie trzeba, ale wygodniej odkręca się nadkole ze zdemontowanym kołem, a trochę tych śrub jest :)

I są jeszcze pod zderzakiem - zderzak trzeba zdemontować :wink:

Opublikowano

podłacze sie do tematu - jak zdemontować zderzak??

pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Ze zderzakiem jest bardzo łatwa sprawa. Wyciągasz plastikowe kratki pod lampami w zderzaku, odkręcasz imbusem dwie długie śruby i zdejmujesz zderzak.

Opublikowano
podłacze sie do tematu - jak zdemontować zderzak??

pozdrawiam

Demontujesz kratki w zderzaku (te które zaznaczono na foto poniżej)

b291e58084a7b4e0.jpg

Za nimi znajdziesz dwie śruby. Na zdjęciu poniżej zaznaczone jako (1). Musisz je wykręcić.

2aea36d3f90b16fa.jpg

Potem pozostanie Ci tylko wykręcić śruby Torx przy osłonach wnęk kół oraz wyczepienie zderzaka w kierunku strzałki za wspornika (4) i wyjąć do przodu.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Panowie - wreszcie się za to zabrałęm, ale mam parę pytań.

1. Czy macie jakieś wskazówki co do odkręcenia tych dwóch śrub (10tką) od strony drzwi? odkręca się je od wewnątrz, lecz z tego co dzisiaj widziałem jest to strasznie trudne. Tam pod nadkolem przeszkadza jakaś czarna skrzyneczka (filtr węgla?) i dostęp do tych dwóch śrub jest tragiczny.

2. Na samym dole błotnika (na wysokości znaczka AUDI ( w przedlifcie) przy samej podłodze ten błotnik jeszcze się na czymś trzyma. Żadnej śruby nie widze, tak jakby na jakimś kicie, czy coś - jakaś wskazówka?

Pzdr

---------- Post dopisany 16-08-2013 at 08:33 ---------- Poprzedni post napisany 15-08-2013 at 19:35 ----------

.

Opublikowano

1 - wykręć "skrzyneczkę" i masz dobry dostęp do śrub

2- pod tym "kitem" są jeszcze dwie śruby :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.