Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pytanie o radio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam myślę nad zmianą radia w mojej B6. Mam system BOSE i identyczne radio jak na tej aukcji: AUDI A4 - B6 B7 CONCERT CD - WROCŁAW (3351617952) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Będzie bez problemowo pasowało mi pod system bose? Czy musi to być jakieś inne radio z "wzmacniaczem"?

Opublikowano

Będzie CI pasowało tylko musisz zmienic jego kodowanie.

Opublikowano

W Bose wzmacniacz obsługuje przód i tył więc radyjko podejdzie bez problemu.

Opublikowano

wzmacniacz masz w bagażniku przy subie :)

Opublikowano
  • Autor

A jak zmienić to kodowanie panowie?

Opublikowano
A jak zmienić to kodowanie panowie?

Musisz podpiąc VAG,połączyc sie z radiem i zmieniasz kodowanie.

Opublikowano

Jak bedziesz mial kabelek lub dostep do niego to napaisz do mnie to powiem CI jak zakodować twoje radio

Opublikowano
  • Autor

Kabelek mam vaga też także możecie powiedzieć co i jak dokładnie ;)

Opublikowano

Masz bluetooth, nawigację ?

Opublikowano
  • Autor

Niemam BT i nie mam nawigacji.

Opublikowano

To kodowanie bedzie wygladało następująco :

- wchodzisz w sterownik 56 - radio - kodowanie i zamieniasz aktualny kod na 01201 - jeżeli nie masz kiery multi,a jesli masz to zmieniasz ostatnia cyfre przez dodanie odpowiedniej liczby poniżej podaję listękodowania :

Coding

?xxxx: Options

+1 = Front Speaker Diagnosis inactive (ONLY Audi A4 Cabriolet)

x?xxx: Tone Characteristics (< MY 2001)

0 = Linear Tone Characteristics (All Radios)

x?xxx: Tone Characteristics (MY 2002 >)

0 = Tone Characteristics for all other Models and all Radio Chorus

1 = Tone Characteristics for A4 (8E)

2 = Tone Characteristics for A6 (4B) & Audi A2 (MY 2005 >)

3 = Tone Characteristics for A4 Cabriolet (8H)

4 = Tone Characteristics for TT (8N)

5 = Tone Characteristics for A3 (8L)

xx?xx: Fader/BOSE/Amplifier

+1 = Fader-Display OFF

+2 = BOSE-Display ON

+4 = Mute Amplifier when using Phone

0xx?x: Installation Options I

+1 = Navigation installed

+2 = Telephone installed

+4 = Voice Control installed

0xxx?: Installation Options II

+1 = Diversity Antenna installed

+2 = CD-Changer installed

+4 = Multifunction Steering Wheel installed

Opublikowano
  • Autor

Kolego możesz trochę jaśniej?.

"- wchodzisz w sterownik 56 - radio - kodowanie i zamieniasz aktualny kod na 01201" i co dalej klikam? Nie mam kiery z multi.

---------- Post dopisany 15-07-2013 at 13:54 ---------- Poprzedni post napisany 09-07-2013 at 19:56 ----------

Mam tylko system BOSE w mojej A4 to która dokładnie cyferkę mam zmienić?

Opublikowano

W takim razie wchodzisz w coding - tam będziesz widział aktualne kodowanie i zmieniasz je na 01201

Opublikowano
  • Autor

Zrobiłem tak:

Podłączyłem radio P&P wpisałem kod wszystko działa.

Jednakze jak zrobić by po włączeniu radia pisało BOSE tak jak było to w moim starym radiu?

Nic nie kodowałem a grają wszystkie głośniki i sub, na desce również wyświetla nazwę stacji itd...

---------- Post dopisany 21-07-2013 at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany 15-07-2013 at 18:43 ----------

?

Sent from my iPhone using Tapatalk?

Opublikowano

Zobacz jakie jest kodowanie i je zmien na takie jak napisałem Ci wyżej. Oczywiście zapisz stare kodowanie jak by coś nie poszło zawsze będziesz wiedział jakie było.

Opublikowano
  • Autor

Jesli mozna zapytac jak zapisać stare kodowanie ?

Sent from my iPhone using Tapatalk?

Opublikowano

Albo zrób sobie prscr albo zapisz długopisem na kartdce - ewentualnie zrob auto scan całości i w tedy będziesz miał wszystkie moduły i ich kodowanie.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Zmieniłem kodowanie - teraz po włączeniu radia pokazuje BOSE :)

Dzięki za pomoc ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.