Skocz do zawartości
IGNOROWANY

od czego te czujnik? i czemu jest niepodłączony?


Dragon30

Rekomendowane odpowiedzi

powinien byc podlaczony inaczej klimatyzacja nie ruszy..... on odlancza sprezarke klimy gdy jest zamalo czynnika zeby sie nie uszkodzila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinien byc podlaczony inaczej klimatyzacja nie ruszy..... on odlancza sprezarke klimy gdy jest zamalo czynnika zeby sie nie uszkodzila

żadnego błędu od tego czujnika nie generuje sterownik, idę poszukać wtyczki, powinna gdzieś tam być....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bedzie zadnego bledu poprostu klimatyzacja sie nie wlaczy

to sporo tłumaczy bo właśnie nie chłodzi, sprężarka i wentylator klimy startują lecz nie chłodzi, idę szukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yapierdo..... nie powinna ruszyc sprezarka!!!! nie moze!!! poszukaj gdzies dobrze tej wtyczki pewnie jest zmostkowana kawalkiem kabelka.... podepnij ja tak jak powinna byc i zobaczysz ze nic nie ruszy..... wtedy na serwis niech naladuja/sprawdza uklad i tyle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yapierdo..... nie powinna ruszyc sprezarka!!!! nie moze!!! poszukaj gdzies dobrze tej wtyczki pewnie jest zmostkowana kawalkiem kabelka.... podepnij ja tak jak powinna byc i zobaczysz ze nic nie ruszy..... wtedy na serwis niech naladuja/sprawdza uklad i tyle....

Przemku nie ma tej wtyczki. Gdzie tzn którędy powinna iść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę sie Panowie do tematu ...

ja mam też :audi: z tego roku (99r) i sprawdzałem w tym miejscu nie mam zadnego takiego czujnika nawet miejsca by go zamontować tam ....jak u Kolegi ,klima hula jak lal .

czy mam go gdzieś indziej czy wcale?:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam żadnej wtyczki w tych okolicach. Jeśli ktoś podpowie mi z którego kierunku ma iść to będę wdzieczny

---------- Post dopisany 05-07-2013 at 16:23 ---------- Poprzedni post napisany 04-07-2013 at 19:44 ----------

a czy nie jest tak że może ktoś zmieniał ten przewód aluminiowy od klimy i założył przewód z jakiejś innej wersji? tak szybko luknąłem po całej instalacji klimy i mam jeszcze taki czujnik za zderzakiem pod prawą lampą

2013_07_04_19_50_23.jpg

2013_07_04_19_51_06.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pisze to wszystko na podstawie fotek z pierwszego postu, moze niech sie wypowie ktos kto ma polifta czy ten czujnik tam jest w polifcie czy nie, ten drugi czujnik to prawdopodobnie od wysokiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, moze niech sie wypowie ktos kto ma polifta czy ten czujnik tam jest w polifcie czy nie, ten drugi czujnik to prawdopodobnie od wysokiego

ja już pisałem pare postów wyżej ze takiego czujnika w po licie nie ma ...a tu moja fotka ...

image.jpg

a tu fotki z etki..

1 z po lifta ..dokładnie jak u mnie ....

image.jpg

A tu z przed lifta i ja tam nie widze takiego drugiego czujnika jak u kolegi "Dragon 30"więc już nie kumam skad u niego taki czujnik ....

Jest tylko taki sam wyłącznik bezpieczeństwa jak w po lifcie

image.jpg

Moze ktoś to wyjaśnić? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat w dziale KUPIĘ http://a4-klub.pl/kupie-23/czujnik-cisnienia-klimatyzacji-279349/ Kolega Sskandal chce kupić taki czujnik i ma on A4 z 1996 roku znaczy się że występują a czemu w etce nie ma to nie wiem

---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:40 ----------

tylko że moja polift 12/1999 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że moja polift 12/1999 rok

A mój młodszy chyba 4 miesiące :wink: i mam to co podałem na foto...

Jeszcze raz przestudiuje tą etkę z przed lifta :kwasny:

No i znalazłem jeszcze takie czujniki i są właśnie dwa takie same ale w przed lifcie ...chyba że oto ci chodzi ....ale dlaczego byś je miał w po lifcie jak one w tym roczniku nie występują :eusathink:może poprzednik coś po wymieniał z przed lifta ?

image.jpg

więcej nie jestem wstanie Ci pomóc........:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli masz zmieniona rurke od niskiego cisnienia na przedliftow, i dlatego nie ma wtyczki do czujnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kopałem w etce i wpisałem numer tego czujnika co podał Kol. 8A0959483AA i pokazało w po lifcie taki czujnik ..ale gdzie on sie znajduje to nie mam pojęcia ...może bliżej parownoka i pod maską nic nie widać :eusathink:a w tu fotka z etki .....

image.jpg

Moze troche na mieszałem tu ale ja sugerowałem się jak mam ja pod maską ...a ja go u mnie nie widzę ..:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że jednak mam gdzieś w instalacji aktywny czujnik od niskiego ciśnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie potrafi dać odpowiedzi na pytanie o miejsca znajdowania się czujnika niskiego ciśnienia w polifcie. popatrzyłem etce i w tym przewodzie (który u mnie jest przedliftowy) w polifcie jest zawór napełniania

zaw_r_nape_niania.jpg. ale może fachowiec od klimy napełni układ przez zawór bezpieczeństwa

zaw_r_bezpiecze_stwa.jpg i jego potraktuje jako zawór napełniania

może lepiej wymienie tą rurkę na poliftową, sam już nie wiem. jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...