Skocz do zawartości
IGNOROWANY

od czego te czujnik? i czemu jest niepodłączony?


Dragon30

Rekomendowane odpowiedzi

napelni tak jak przedlifta, na wysokim, tylko nie na skraplaczu a na ns tej drugiej rurce kolo tej cisnieniowki, odmierzy ilosc waga i wpusci w uklad, albo wezem od 410 za mias tej cisnieniwki co masz wkrecona..... ja ogarniety koles to bez problemu sobie poradzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jak Przemo napisał jezeli ogarnięty :decayed: bo ja jak zakładałem klime to brałem od moskala rurki on miał chyba z 97 rok samochód to był tylko jeden zawór. Jak pojechałem na nabicie to gostek powiedział mi że nie da rady muszą być dwa zawory i musiałem rurkę wymienić na ten z zaworem. Ale wiem że da się to zrobić nawet jak jest jeden zawór tylko musi być gość ogarnięty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w polifcie tego nie ma ktoś zmienil rurki ze starszej a4!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w polifcie tego nie ma ktoś zmienil rurki ze starszej a4!!

to już ustaliliśmy. teraz tylko pytanie czy nie lepiej zmienić na taką co powinna być oryginalnie.

---------- Post dopisany at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany at 13:51 ----------

czy z AJM podejdzie do mojego AVG ? bo mam blisko AUDI A4 B5 LIFT 1.9 TDI PRZEWÓD KLIMATYZACJI - m.allegro.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam nie wiem. w sumie i tak będę zmieniał osuszacz to i tak muszę rozkręcać układ i tak. U nas kumatego od klimy nie znajdę który by to nabił przy takim układzie jak jest teraz.

---------- Post dopisany 11-07-2013 at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany 10-07-2013 at 19:03 ----------

już mam przewód z polifta, gwint ładny, byłem w Inter Carsie żeby kupić oring do tego przewodu (pomiędzy przewód a nagrzewnice klimy) ale mają tylko w paczkach po 20 szt. Na kupionym przewodzie mam oring i nie widać żeby był aż tak bardzo styrany. Przy zakupie osuszacza są w zestawie oringi więc jest dobrze.

---------- Post dopisany 13-07-2013 at 23:51 ---------- Poprzedni post napisany 11-07-2013 at 10:46 ----------

w polifcie tego nie ma ktoś zmienil rurki ze starszej a4!!

---------- Post dopisany at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany at 13:51 ----------

[/color]czy z AJM podejdzie do mojego AVG ? bo mam blisko AUDI A4 B5 LIFT 1.9 TDI PRZEWÓD KLIMATYZACJI - m.allegro.pl

bd pasować ,ale ja bym zostawil tak jak masz

z AJM nie pasuje do mojego AVG, z AJM jest rurka odwrotnie zakrzywiona ta od parownika klimy do osuszacza

---------- Post dopisany 14-07-2013 at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany 13-07-2013 at 23:51 ----------

ten cały czarny to z AJM

DSC00772.jpg

---------- Post dopisany 18-07-2013 at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2013 at 00:01 ----------

już mam tak jak być powinno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...