Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RNS E VIM HACK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Opublikowano

na chomiku jest vim hack do sciagniecia. nagrywasz na płyte wrzucasz do rns-a i tv sie odblokowuje.

Opublikowano
  • Autor

no i to tyle...?? nie trzeba nic robic vagiem...?? widziałem na chomiku tylko czy ktos ma jakis sprawdzony ... ze napewno działa ??

Opublikowano

to nie takie łatwe. potrzebny jeszcze dobry kabel plus troche grzebania, wyjęcie bezpiecznika i dopiero potem soft..

Opublikowano
  • Autor

mozesz kolego cos wiecej napisac... ?? bardzo mi zalezy zeby to zrobic (mam dostep do kabla itd.)

Opublikowano

ja mam jakis. ale u mnie to było sporo zabawy. zrobiłem vim hacka to pl jezyk zniknął a jeszcze sdsa dogrywałem. zabawy od wuja ale wszystko sie udało zgrac. Bezpiecznika nie trzeba wyciągac tylko zrobic restart przez przycisniecie pokrętła głosnosci do momentu trzasku w glosnikach.

Opublikowano

jaki masz kabel ? obsługuje vcds 10.6 itp ?

Opublikowano
ja mam jakis. ale u mnie to było sporo zabawy. zrobiłem vim hacka to pl jezyk zniknął a jeszcze sdsa dogrywałem. zabawy od wuja ale wszystko sie udało zgrac. Bezpiecznika nie trzeba wyciągac tylko zrobic restart przez przycisniecie pokrętła głosnosci do momentu trzasku w glosnikach.

Wtedy jest reset ? mówią żeby najlepiej odłączyć radio na 12h od zasilania lub bezpiecznik

Opublikowano

tak. jak w głosnikach jest trzask to resetuje rnsa. nawet później po włączeniu rnsa ekran startowy sie pokazuje. sprawdziłem u siebie :wink:

Opublikowano

dzięki :)

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Pytanie prktyczne:

jak nagrywać taką płytę? Czy koniecznie tak jak mapy DVD-ROM, czy zwykła płyta?

Opublikowano

Zwykla plyta

Opublikowano

chłopaki czy znajdzie sie tu ktos co faktycznie pomoże ?? szukam juz pół dnia tego Vim haca na chomiku i nic tam niema. Skoro robiliście to w swoich navi to może możecie to udostępnić - ten vim hack. Wiele osób tu doradza a mam wrażenie ze tego nie robili prosze o Pomoc

Opublikowano

kiepsko szukasz jest na forum temat w którym ze 100razy był link do vim , no na chomiku to masz napewno dobry soft ale do uwalenia navi :decayed:

Opublikowano

Witam po w graniu Vim hacka mam problem z BT zaktualizowalem sw do nowego 7coś (polski język) - problem w tym ze nie potrafię zmienić ustawień BT vag-iem co robić ??

Opublikowano

zwykły wag nie ogarnia albo vcds ori albo lite

Opublikowano

juz zrobiłem wgrałem soft 650 no i pusciło moge zmieniać kodowanie.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Siema , mam taki sam problem ogarnie mi to ktos ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.