Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] 1.8T "Devil" nowy sezon.... nowa odslona!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!!! :hi: chce zaprezentowac moja audiczke, autko jest z 2002r 1.8T niestety FWD no ale taka sie trafila, zostala sprowadzona oczywiscie tez byla bita jakby moglo byc inaczej:whistling: cale szczescie "delikatnie" dostala w przod. Autko ma przejechane 142000tyś i szczeze powiedziawszy jak na 150ps to nawet sobie za***rdala:naughty:jesli chodzi o wnetrze to nie robilem fotek, bo nic szczegolnego tam nie ma wszystko standart:whistling:

Mody :D:decayed:

-turbo Ko4

-DP

-FMIC

-TIP

- wtryski 330

-wyciety tlumik srodkowy

-heble z s4 b6 do zamontowania w kolorze zielonym

-felgi pomalowane na Fioletowy

-chrom zamalowany Foliatec

-dekory koloru pomaranczowego

co znajdziemy w srodku:
-fotele S-line
-radio II DIN
-pakiet swiatlo (zewnetrzny i wewnetrzy)
-sobwoofer w bagazniku ori (ale zastapilem go czyms wiekszym) :peace:
-podswietlanie galki zmiany begow (czerwone ledy z gury)
-kierownica z multifunkcja

SAM_5116.jpg


SAM_5119.jpg


SAM_5128.jpg


SAM_5130.jpg


SAM_5139.jpg

SAM_5144.jpg

SAM_5145.jpg

5436828425_e9d2be503d_b.jpg

bylo tak

f6f585a8a7368c39.jpg

Aktualnie wyglada TAK 15.03.2015

e4955709781d35db.jpg

655aaebc2fce0dd3.jpg

6139e2fb78f64552.jpg

89848d9e3503ee8c.jpg

6e6149e8c16abb10.jpg

17fe7e37f64cd1c6.jpg

Edytowane przez Tommikrol

Opublikowano

Ładna sztuka , te lusterka chrom to ori czy nakładki , bezawaryjności życzę :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Ładna sztuka , te lusterka chrom to ori czy nakładki , bezawaryjności życzę :decayed:

ori:naughty:

Opublikowano

graty furki :naughty: kolego jaki koszt tego felunku ?:wink:

Opublikowano
  • Autor
graty furki :naughty: kolego jaki koszt tego felunku ?:wink:

2tys pln-ów jesli chodzi o cene to calkiem spoko

Opublikowano

Miałem ci o tym mowic ze masz się pochwalić furmanka , ogolnie widze ze kolko jest ok czekam na glebe kolo(kolo już kupiles?) daszek zderzak tyl i z zewnacz nic dodac nic ująć . A no konkret polerka zrobila by szal tym bardziej ze twój kolor jest:kox:

Opublikowano
  • Autor
Miałem ci o tym mowic ze masz się pochwalić furmanka , ogolnie widze ze kolko jest ok czekam na glebe kolo(kolo już kupiles?) daszek zderzak tyl i z zewnacz nic dodac nic ująć . A no konkret polerka zrobila by szal tym bardziej ze twój kolor jest:kox:

jesli chodzi o kolo to jestem w trakcie dogadywanie sie jesli chodzi o zakup:naughty: musze sie wkoncu zabrac za ta glebe i jesli chodzi o polerke:ad: to masz racje, bo ta jest tak zj***na ze ch*j peka:rant:

Opublikowano

Ładna suka, jednak czarny, to czarny. Daj go niżej, wypoleruj i wydaje mi się,że wtedy dopiero ch*j pęknie..

Powodzenia

Opublikowano
  • Autor
Ładna suka, jednak czarny, to czarny. Daj go niżej, wypoleruj i wydaje mi się,że wtedy dopiero ch*j pęknie..

Powodzenia[/quote

taki wlasnie jest plan kolego, ale na pirwszy plan fele i potem gleba:decayed:

Opublikowano
:decayed: siema Tommikrol - a teraz ciekawostka, moja niebieska B5 należała wcześniej do niego. Jeszcze raz dzięki że to mi ją sprzedałeś :thumbup1: zadbam o to żeby miała ze mną dobrze. Pozdro
Opublikowano

Jak zalozysz gwint to napisz jak odczucia z jazdy bo sam sie przymierzam do kupna:wink:

Opublikowano

Dołączam sie do prośby. Też chcę kupić jakiś gwint......

Opublikowano
  • Autor

wiec tak panowie jak juz "Ganjaq" powiedzial ta nie bieska strzala nalezala kiedys do mnie, tam wlasnie jest gwint TA-technix i jesli chodzi o jazde jest naprawde przyzwoicie i bedziecie zadowoleni z komfortu. Dlatego tez chce w tej zalozyc gwint bo nawet na orginalnym zawieszeniu jest szczywna a jakie posiadam tego nie wiem:kox: ale polecam gwint bo naprawde warto zawsze mozna dostosowac auto pod siebie:naughty:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Mały aktual . Kolega nie ma dostępu do a4-klub a wiele się pozmieniało . Mialo nie być modow pod maską a tym czasem wpadly

*turbo hybryda k04

*FMIC

*wtryski 320cc

*DP

*TIP + stożek ITG

*kawał blechy odgradzający filtr od ciepłego powietrza

Po za tym felgi na załączonej wyżej fotce i zimowe oponki 225.35.19 oraz cos co masuje plecu i znajduje się w bagażniku

Opublikowano

czarna sucz :banan:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

tak wygladala w 2014

DSC_0337.jpg


DSC_0340.jpg

DSC_0343.jpg

Edytowane przez Tommikrol

Opublikowano

No ładnie się prezenci! :kox:

Opublikowano

Kozak fela :cheesy: Audi bardzo ladnie sie prezentuje :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za pozytywne opinie

Opublikowano

Ładnie to musi buczeć :naughty::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.