Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seba96

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Kozak fela Audi bardzo ladnie sie prezentuje
  2. tez tak wmawialem sobie az BOSE nie posluchalem powodzonka w modach A co BOSE az tak wymiatają ? Bo nie miałem okazji usłyszeć
  3. Wyposażenie: -klima dwustrefowa -orginalne radio na płyty -orginalna tuba w bagażniku -elektryczne szyby -elektryczne lusterka i to chyba wszystko a co do głośników nie były wymieniane są od nowości ale mi sie bardzo podoba jak graja . A tu kilka fotek wnętrza: Co do Planów na przyszłość: -zmiana dywaników na wiosnę z gumowych na welurowe -podświetlenie rejestracji LED -zmiana postojówek -jeśli przyszłość pozwoli i wszystko wypali inna fela i na pewno coś jeszcze przyjdzie mi do głowy
  4. Zapowiada sie bardzo ciekawie wiec powodzenia w realizacji planów
  5. Audi prezentuje się nieziemsko ogółem fajny projekt powodzenia w dalszych pracach .
  6. Nie to akurat nie moje ;p Szwagra rodziców
  7. To masz czym depnąć ;p
  8. Witam Jestem tu nowym i chciałem pokazać wam moje autko Mam je od niedawna i jeszcze nie miałem kiedy zająć się jakimiś modami . A wiec auto jest z 2004 roku jestem drugim właścicielem w Polsce, audi jest zaopatrzone w silnik 1.9 TDI o mocy 130 km , audi przejechało według licznika 193 tys. Od razu po zakupie wymieniłem rozrząd, olej i wszystkie filtry. Autko oczywiście w orginale ;p Lecz przydało by się coś zmienić ;p Mam nadzieje ze mi coś doradzicie A tu pare fotek Foto oczywiście robione po zakupie w połowie Grudnia temu nie widać śniegu ;p Pozdrawiam
  9. Fajne autko a ile masz tam kucy pod maska ;p
  10. No no nie pogadasz audi piękni sie prezentuje
  11. Witam wszystkich Jestem Sebastian i od niedawna posiadam Audi a4 B6 zarejestrowałem się na forum by dowiadywać się nowych i ciekawych rzeczy Mam nadzieje że w razie potrzeby bd mógł liczyć na waszą pomoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.