-
[ALL B6] 1.8T "Devil" nowy sezon.... nowa odslona!
Kozak fela Audi bardzo ladnie sie prezentuje
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Fajnie chodzi
-
[ALL B6] Grafitowe a4 Avant by Seba96
- [ALL B6] Grafitowe a4 Avant by Seba96
tez tak wmawialem sobie az BOSE nie posluchalem powodzonka w modach A co BOSE az tak wymiatają ? Bo nie miałem okazji usłyszeć- [ALL B6] Grafitowe a4 Avant by Seba96
Wyposażenie: -klima dwustrefowa -orginalne radio na płyty -orginalna tuba w bagażniku -elektryczne szyby -elektryczne lusterka i to chyba wszystko a co do głośników nie były wymieniane są od nowości ale mi sie bardzo podoba jak graja . A tu kilka fotek wnętrza: Co do Planów na przyszłość: -zmiana dywaników na wiosnę z gumowych na welurowe -podświetlenie rejestracji LED -zmiana postojówek -jeśli przyszłość pozwoli i wszystko wypali inna fela i na pewno coś jeszcze przyjdzie mi do głowy- A4 b6 uk awx by smotra
Zapowiada sie bardzo ciekawie wiec powodzenia w realizacji planów- [B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
Audi prezentuje się nieziemsko ogółem fajny projekt powodzenia w dalszych pracach .- [ALL B6] Grafitowe a4 Avant by Seba96
Nie to akurat nie moje ;p Szwagra rodziców- [B6 AYM] A4 B6 Avant by grzegum
To masz czym depnąć ;p- [ALL B6] Grafitowe a4 Avant by Seba96
Witam Jestem tu nowym i chciałem pokazać wam moje autko Mam je od niedawna i jeszcze nie miałem kiedy zająć się jakimiś modami . A wiec auto jest z 2004 roku jestem drugim właścicielem w Polsce, audi jest zaopatrzone w silnik 1.9 TDI o mocy 130 km , audi przejechało według licznika 193 tys. Od razu po zakupie wymieniłem rozrząd, olej i wszystkie filtry. Autko oczywiście w orginale ;p Lecz przydało by się coś zmienić ;p Mam nadzieje ze mi coś doradzicie A tu pare fotek Foto oczywiście robione po zakupie w połowie Grudnia temu nie widać śniegu ;p Pozdrawiam- [B6 AYM] A4 B6 Avant by grzegum
Fajne autko a ile masz tam kucy pod maska ;p- [B6 AVF] silver A4 made by Tomcrack27 S4 body,kiera TT
No no nie pogadasz audi piękni sie prezentuje- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich Jestem Sebastian i od niedawna posiadam Audi a4 B6 zarejestrowałem się na forum by dowiadywać się nowych i ciekawych rzeczy Mam nadzieje że w razie potrzeby bd mógł liczyć na waszą pomoc - [ALL B6] Grafitowe a4 Avant by Seba96