Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AYM] A4 B6 Avant by grzegum

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam:hi:

Przedstawie Wam krótką historię mojej pierwszej Audi. Jesienią 2012 we Francji znalazłem "zarośnietą w trawie" A4 B6 AVANT z uwanlonym multitronickiem. Jakoś od pierwszego momentu wpadła mi w oko. Mimo iż pod maską "mruczał" V6 2.5 TDI:wink:, to po dokładnym zapoznaniu się z ogólnym stanem auta postanowiłem zaryzykować i kupiłem. Auto serwisowane do listopada 2010r do przebiegu 175tys. W dniu zakupu 198tys.(przebieg jak z allegro:decayed:). Po zakupie dylemat....naprawa multitronica czy swap na manuala, padło na drugą opcję...następnie kompletny rozrząd; wszystkie płyny, filtry, olej; klocki przód,tył. Od tamtej pory minął rok i pokonane bezawaryjnie 25tys. km. Póki co jestem bardzo zadowolony z zakupu tej sztuki, a co za tym idzie zapadła decyzja że zostaje w rodzinie. Od niedawana jestem na forum i nie ukrywam że zainspirowałem się kilkoma prezentowanymi przez WAS propozycjami modów. W miarę możliwości postaram się je realizować.

Specyfikacja:

- A4 B6 AVANT 2002r. (rok modelowy 2003);

- 2.5 TDI V6 AYM (114KW);

- lakier perłowy, czarny "Ebony" LZ9W;

- manual 6-biegowy;

- klimatyzacja dwustrefowa;

- reflektory ksenonowe + spryski

- fotele sport, elektryczna regulacja lędzwi + dekory drewno;

- tempomat;

- elektryczne lusterka;

- elektryczne szyby x4;

- Alufelgi 16;

- pełny FIS;

- 6x poduszek powietrznych;

- podłokietnik x2;

- immobilizer;

- domykanie szyb z kluczyka;

- radio concert II + 9 głośników i subwoofer;

- zawieszenie S-LINE 1BE (-20 mm);

- rolety przeciwsłoneczne w tylnych drzwiach;

- pakiet chrom;

- kierownica wielofunkcyjna;

- pakiet "Oświetlenie" (popielniczki, podłokietnik, dodatkowe LED-y w lampce podsufitki, wewnętrzne klamki, oświetlenie stóp, oświetlenie ułatwiające wsiadanie, oświetlenie ostrzegawcze);

- pakiet "Bagażnik" (siatka oraz dodatkowe elementy mocujące ładunek w przedziale bagażnika).

- ori. odpinany hak

Na chwilę obecną zrobione mody:

- wycieraczki AERO;

- dywaniki gumowe + bagażnik:wink:;

- automatyczne/zdalne otwieranie klapy bagażnika;

- grzane wkłady lusterek;

- alu na zime 16' + Vredestein Snowtrac 3 205/55R16 91T

Plany:

- dokończenie swapu(aktywacja tempomatu, światło wsteczne); [done]22/02/2014

- koła na lato; [done]24/02/2014 (18'' 8J ET35, opony 225/40/18)

- zderzak z 1,8t + końcówki ulter 90;

- zderzak przód s-line;

- montaż modułu drl; [done]22/02/2014

- clh w światła długie; [done]22/02/2014

- ledy (postój, tablica oraz wnętrze); [done]26/02/2014

- nowe dekory;

- RNS-E;

FOTY W DNIU ZAKUPU

Zdj_cie0036.jpg

Zdj_cie0029.jpg

ZIMA 2013

Zdj_cie0107.jpg

Zdj_cie0108.jpg

OBECNIE PREZENTUJĘ SIĘ TAK:

Zdj_cie0041.jpg

Zdj_cie0013.jpg

Zdj_cie0014.jpg

Zdj_cie0132.jpg

Zdj_cie0133.jpg

Zdj_cie0134.jpg

kOMENTARZE I SUGESTIE MILE WIDZIANE!!!

:hi:

Opublikowano

fajne autko, niezła opcja,

dbaj o motor, tylko najlepsze oleje syntetyczne,.

Opublikowano
  • Autor

zalewam go olejem LIQUI MOLY Top Tec 4100 5W-40, filtry MANN

Opublikowano

Co oznacza "automatyczne otwieranie klapy bagażnika"? Myślałem że to tylko w sedanach możliwe, że klapa w Avancie zbyt ciężka. Masz jakiś filmik jak to wygląda?

Opublikowano

Fajne autko ;) a ile masz tam kucy pod maska ;p

Opublikowano

Czadowe. Musze coś takiego u siebie ogarnac.

Opublikowano
  • Autor
Fajne autko ;) a ile masz tam kucy pod maska ;p

dzięki... Wersja 155 konna, większość jeszcze zywych:decayed:

Opublikowano

To masz czym depnąć ;p

Opublikowano
  • Autor
Czadowe. Musze coś takiego u siebie ogarnac.

Praktyczny mod...:wink: POWODZENIA!!!

---------- Post dopisany at 17:15 ---------- Poprzedni post napisany at 17:09 ----------

To masz czym depnąć ;p

Na trasie bajka ten silnik...w mieście jakiś taki ociężały:kwasny:

Opublikowano

Jakich siłowników użyłeś i sprężyn?

Opublikowano

Ogólnie sam to rezałeś czy skorzystałeś z jakiegoś manuala? Jakbyś dysponował - rzuć linkiem :wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Link do wątku w temacie klapy:

http://a4-klub.pl/nadwozie-14/automatyczne-zdalne-otwieranie-zamykanie-klapy-bagaznika-avant-304596/index23.html

#PRZEMO# w poście #558 dokładnie wszystko opisał. U siebie założony mam zestaw: KROSNO 650N + niebieskie sprężyny SZ 8020.20 x 032 + jedna podkładka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.