Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b6 uk awx by smotra

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym zaprezentować swoje autko:) całe życie jazda Hondami wiec przyszła pora na audi...Auto kupione okazjonalnie przelotem w UK

motor 1.9 TDI 130ps.

przebieg udokomentowany 267 tys km

przede wszystkim chciałbym na poczatku doprowadzić audi do stanu "jakiegoś" wygladu. Plany sa napewno duze a min podstawowe rzeczy takie jak:

Przekładka kierownicy

Alufelgi z Bentleya

Pelny pakiet oswietlenia

Połskórzane fotele

Zewnetrzny i wewnetrzny pakiet s-line

RNS-E

multi kiera

CLH

listwy S4

tak auto wygląda obecnie jedynie został założony gwint Ap.

8ea0ba09cfeb15d1med.jpg

71c0969096ddb6dbmed.jpg

9316853d40a1d426med.jpg

VT na Bentleyach

ed46c7f01feba794med.jpg

A to moje dwa wczesniejsze auta:) wiec audi nie może być gorsze

308ead34978726a2med.jpg

0542e74a414af992med.jpg

Opublikowano

plany zacne :wink:

jakys szukal lustra pod clh z fotochromem to daj znac

felga wymiata :slina:

Opublikowano
  • Autor
plany zacne :wink:

jakys szukal lustra pod clh z fotochromem to daj znac

felga wymiata :slina:

Dziękóweczka felgi niszcza też mi umysł:) cena zaporowa ale...czego nie robi sie dla pasji...

Opublikowano

Plany grube i życzę szybkiej realizacji! :kox: Powodzenia! :wink:

Opublikowano

dobre plany jeszcze jakiś pakiecik zewnętrzny by się przydał :D

jak się śmiga na gwincie AP ? zadowolony z moda

Opublikowano

Zapowiada sie bardzo ciekawie :cool: wiec powodzenia w realizacji planów :wink:

Opublikowano

powodzenia w realizacji planów :wink:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
dobre plany jeszcze jakiś pakiecik zewnętrzny by się przydał :D

jak się śmiga na gwincie AP ? zadowolony z moda

oczywiscie ze zadowolony. pierwszy moj mod to był gwint:) oczywiscie walory jezdne zmienia sie jak wjedzie koło 19 z dobra opona bo aktulanie 16' siedza z wysokimi oponami.

Zapowiada sie bardzo ciekawie :cool: wiec powodzenia w realizacji planów :wink:

dzieki napewno sie przyda powodzenie:)

powodzenia w realizacji planów :wink:

dziekuje.

---------- Post dopisany 04-04-2014 at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany 05-02-2014 at 18:30 ----------

wpadło nowe koło :) 18' monoblock :naughty:

1978421_1487890528100357_801332684_o.jpg

Opublikowano

Jaki silnik byl w jajku i pralce? Obie h ladne

Opublikowano
  • Autor
Jaki silnik byl w jajku i pralce? Obie h ladne

w jajku był d15b7 a w pralce f20

Opublikowano

Niezła sztuka nie ma co. Powodzenia w realizacji planów. Hanie też niczego sobie.:wink:

Opublikowano

nononoon plany zacne. ta felga ryje bane ;p

Opublikowano
  • Autor

Dzieki mi tez felga podoba sie :) powolutku bede dążył do poprawiania serii :)

z A4 Marcino87

c1c4e1f6496d1483med.jpg

bdc46eee409d3a98med.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.