Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pada przegub. Spidan czy Lobro?


turzol

Rekomendowane odpowiedzi

Na 90% pada mi przegub w lewej przedniej półośce. Przy jeździe na wprost słychać stukanie z okolic lewego koła, które nasila się przy skręcie w prawo.

Chciałbym kupić nowy przegub, ale nie mam pewności co wybrać aby było trwałe i zbliżone jakością do oryginału.

Spidan i Lobro idą z jednej fabryki GKN - taką informację znalazłem, natomiast nie wiem który będzie lepszym wyborem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomimo ze lobro to oryginal to jest pare osob ktore sie zawiodlo ze po roku padały kiedy zdecydowala sie na nie

o spidanie nie slyszalem nigdy zlej opini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lobro szło na pierwszy montaż :wink: Ja jedynie słyszałem podzielone opinie o Rouville bo niby to firma "pakowacz" i różne rzeczy można znaleźć w pudełku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też założyłem rouvilla ponad rok temu i na razie śmiga bez problemowo no ale drugi ma już lekki luz na kulach ( ciekawe kiedy zacznie strzelać :decayed: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przegub zaczyna sie oddzywac.Bylem w sklepie na spidana trzeba czekac 3-4 dni cena 280.Wzialem firme MEYLE 170 na drugi dzien rano.I tak sie zastanawiam ile pochodzi :mysli:.

Tylko jeszcze musze sobie czas znalezc zeby wymienic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spidan i lobro to praktycznie to samo, montuje i GKN SPIDAN I GKN LOBRO I ROUVILLE i chodzi to wszystko bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem jednak Spidana, z dostaniem Lobro do mojego silnika był spory problem. Jednak po wjechaniu na podnośnik okazało się, że tłuczenie się koła to wynik wywalonego łożyska a nie przegubu jak na wstępie myślałem. Zwróciłem i wziąłem łożysko FAG-a i tutaj też niespodzianka bo w środku było łożysko SKF. Rynek zamienników nie przestaje mnie już zadziwiać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniony w koncu przegub ,cel w 10, na stacjach diagnostycznych nikt nie potrafil zdiagnozowac :facepalm:.Mechanicy zreszta tez w koncu sam wymienilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...