Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jakie wtryski


farmer91

Rekomendowane odpowiedzi

a więc powoli przymierzam się do zmiany wtrysków i tu moje pytanie, które lepiej kupić? ori 059 130 277 BD czy

Bosch 0 445 115 078? pewnie ori i tak są robione przez Boscha ale może jednak jest jakaś różnica na + dla któryś?

po ori mogę sam podjechać do firmy Moto Mar z Bydgoszczy bo mam jakies 100km, a Boscha z Allegro jak już. Które kupić? na innym forum spotkałem się z opinią że te ori BD nie są oryginalne, co o tym sądzicie?

Wtryskiwacze 0445115078 Audi/VW 3,0 TDI nowe F-ra (3320448809) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

WTRYSKIWACZ WTRYSK AUDI A4 A6 3.0 Tdi 059130277BD (3339715771) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

WTRYSKIWACZ WTRYSK AUDI 3.0 059 130 277 AH;BD;AX (3339591398) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz dostep do BD to bierz BD to wersja wtrysku poprawiona i wypuszczona jakos w polowie 2009. Produkowana do tej pory.

Swoja droga jak oryginalne BD mogą byc nie oryginalne ? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn że podróby jakieś... gdzieś kiedyś się natknąłem na forum A6 właśnie na link do jakiejś chińskiej strony z wtryskami, podobno podrabianymi :/ i teraz nie wiadomo czy to co na allegro to ori czy nie.... bo cena zachęcająca, w serwisie ponad 3000zł za sztuke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieżka sprawa, i tak szukał bym BD ale od zaufanego sprzedawcy, duzy renomowany serwis itp. oni powini mieć z pewnego źródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ten Motor- Mar ma bardzo dużo pozytywów na allegro, sa i negatywy i neutrale, ale nie dopatrzyłem się żeby były za wtryskiwacze tylko inne rzeczy. zadzwonię, zapytam, pogadam, zobaczymy co powiedzą. i jak już to pojadę osobiście kupić, bo 100km mam do nich. z drugiej strony nigdzie indziej w internecie nie natknąłem sie na BD do kupienia z normalnych pieniądzach, jak już to te Boscha.

---------- Post dopisany 13-07-2013 at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany 12-07-2013 at 14:29 ----------

i wszystko jasne po kilku telefonach... te ori z Moto Mar z Bydgoszczy są z końcówką AH, czyli delikatna ściema względem tego co pisze w aukcji, a Boscha z Azet Diesel to ostatnia poprawiona wersja z końcówką 078, także tu wszystko tak jak powinno być bez ściemy, no i fakturę wystawiają bez problemu, czyli będzie można odliczyć VAT sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...