Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Peace'AK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W końcu mogę się pochwalić moim nowym nabytkiem, który mam nadzieję w jakimś stopniu uśmierzy ból po sprzedaży poprzedniego auta :)

Tak więc TADAMMMMM o to mój nowy nabytek czyli AUDI A4 1.9TDI

Rocznik: 2004

Stan licznika: 213 000 km ( przebieg bliżej nieokreślony :D )

silnik 1.9 TDI 130 KM 310Nm

skrzynia manualna 6 biegowa

6 poduszek

tempomat

kierownica multifunkcyjna

czujniki cofania

ORI audio wraz ze wzmacniaczem i subkiem

4x elektryczne szyby

...

pewnie ma jeszcze jakieś opcje których nie wymieniłem a wasze wytrawne oczy ujrzą ;)

Póki co jestem zadowolony.

Wstępne plany na mody już są. Za tydzień jadę do Cinsoftu dodać mu kilka koni ^^ ( czekam na opinie czy to dobre pomysł czy nie )docelowo chciałbym zrobić tak aby była "dwójka" z przodu, jednak to są spore koszta :/ więc póki co muszę zadowolić się samym programem. -

PLANY:

- program ZROBIONE jednak operacja odbyła się u kolegi anderllh za co wielkie dzięki ;)

- pakiet zderzaków s-line

- podwójny wydech

- fotele RECARO / S4

- ściema

- nagłośnienie bose

- RNS

- obniżenie zawieszenia

Myślę że życzliwi klubowicze pomogą w realizacji planów lub podsuną jakieś ciekawe propozycje modów ;)

Czas zweryfikuje czy zakup był dobry i jak pójdą plany modzenia ;)

IMG_9470.JPG

IMG_9474.JPG

IMG_9477.JPG

IMG_9479.JPG

IMG_9480.JPG

IMG_9481.JPG

IMG_9482.JPG

ETAP I

program :)

peaceak%20-%20wykres.jpg

ETAP 2

Kierownica z B8 + nieplanowene dekory

IMG_9529.JPG

[/img]

Opublikowano

Też mam w planie zrobić podwójny wydech szukam informacji co i jak:wink: powodzenia w modach:wink:

Opublikowano

na czarno go :decayed: a powaznie ladna sztuka :wink: dobra baza na mody :naughty:

200+ no ciezko bedzie bez modów pod macha bo samym virusem to go tylko wyzylujesz :whistling: nie mowie ze nie ale silnik dostanie za swoje :kwasny:

plany ok :wink: sprawdz czy nie masz blutka

Opublikowano

No ładna sztuka jeżeli będzie taki efekt modów jaki masz zapał to będzie grubo:naughty::wink:

Opublikowano

Nie ma nic piękniejszego niż czarny Avant :thumbup1:

Bezawaryjności życzę :wink:

Opublikowano
  • Autor

Pierwszy modzik w aucie zaliczony :D moc podniesiona :banan:

peaceak_wykres.jpg

Opublikowano

Od razu pewnie banan na twarzy się pojawił:decayed:

Opublikowano

pytanie :grin: na pewno :kox:

Opublikowano
  • Autor

Już po pierwszej jeździe próbnej przed korektami tak mi się ryj uśmiechał że aż szczęka zaczęła boleć :D

Coś czuję że na tym nie poprzestanę :P

Opublikowano

I dobrze, polataj trochę i bierz się za dalsze modzenie:wink:

Opublikowano

Bankowo na tym nie przestaniesz. :wink4: Fajna A4ka. Powodzenia w rezaniu. :good:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No i kolejny gift dla mojej audiczki :D

Nic wielkiego ale z każdego prezentu się cieszy :D

IMG_9502_Kopia.jpg

IMG_9503.jpg

IMG_9507.jpg

IMG_9509.jpg

Z podziękowaniami dla SIXU :hi:

---------- Post dopisany 08-08-2013 at 17:13 ---------- Poprzedni post napisany 24-07-2013 at 22:56 ----------

I coś nowego wpadło do auta ;)

Kierownica z B8 + nieplanowene dekory - Niedobry SIEMIAN :decayed:

IMG_9529.JPG

IMG_9518.JPG

IMG_9521.JPG

IMG_9520.JPG

IMG_9522.JPG

Opublikowano

Ooo i super :wink: od razu auto w środku odżywa :wink: bo te soul to :facepalm: sam miałem :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

kolejny etap za mną :decayed:

Tym razem do wozu trafił:

- RNSe :banan:

- zestaw bose (póki co STAGE 1) :banan:

DSC_9489.jpg

DSC_9490.jpg

IMG_9535_Kopia.jpg

DSC_9506.jpg

Pozostało mi do wyeliminowania lekkie buczenie suba i ten potrójny sygnał dźwiękowy ale i tak jest super :decayed:

Opublikowano

widze kolego że działasz aktywnie więc i autko nabieka smaczków he he :wink: ja tez jestem świerzakiem na forum i jak zobaczyłem co ludziki tu wyprawiają to się za glowę złapałem , no i tez wystartowałem z dłubaniem :banan: mój + koledzy najwiekszy mod to włożenie recaro w pełnej elektryce + grzanie w zastepstwie manualnych i nie grzanych naleśników , i choć trzeba wyciągnąć ze skarpety trochę złociszy to efekt to rekompensuje :banan: powodzenia w dalszych akcjach .wrzucaj jakies konkretne fikoły i bedzie gites. pozdro z opola

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.