Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Schowek pasażera z półką na CD (A4 B6)


Bartek868

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, chodzę z zamiarem kupna "nowego" samochodu i szukam fachowej porady i opinii na temat modelu który sobie "upatrzyłem" a mianowicie Audi A4 B6 (2000 – 2004). Chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej na temat jego wnętrza i wyposażenia a mianowicie: zmieniarki CD umieszczonej w schowku pasażera zdjęcie poniżej. Moje pytanie brzmi (choć domyślam się że może być dość banalne), czy wszystkie modele A4 B6 z lat (2000 - 2004) posiadają w standardzie taką zmieniarkę ? Mam na myśli to, czy oglądając dany model i nie będzie jej w schowku to oznacza to że ktoś ją wymontował ? Jaki jest ewentualny koszt zakupu takiej zmieniarki oraz montażu ?

Z góry dziękuję za zainteresowanie tematem i odpowiedzi.

Pozdrawiam,

Bartek

Zmieniarka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniarka to opcja mozna ja dokupic za jakies 150-300zl jak by ktos ja wyciagnal przed sprzedaza to w jej miejscu jest dziura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak, zmieniarka nie jest standardem i nie jest zawsze w każdym z modeli B6 czy to samochód z 2000 czy 2004 ? to tylko "dodatek", opcja :( Czyli za każdym razem kiedy upatrzę sobie jakiś model i zadzwonię lepiej dopytać o to czy takowa zmieniarka jest ? tak na wszelki wypadek.

A jaki jest koszt zamontowania takiej zmieniarki CD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniarka byla za doplata zazwyczaj w radiu ktore mialo kasete ale nie tylko , wiekszosc ma concerta 2 ktory ma odtwarzacz plyt cd bez mp3 , jezeli dorwiesz schowek pod zmieniarke + zmieniarke + kabel do laczenia zmieniarka radio to zrobisz to sam wyciagajac radio pussczajac kabel w desce rozdzielczej do schowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak zgadza się ja wiem, że to co wszystko fajnie opisałeś jest do zrobienia, tylko po co, skoro mozna trafić na model juz tym wszystkim tzn: schowek z kieszonką + zmieniarka ...i właśnie chodzi mi o to, czy takie wyposażenie wspomniane ma większosć tych modeli czy nie ? Czy to bardziej "standard" czy raczej będe mógł powiedzieć sobie że miałem farta że trafiłem na model z tym wyposażeniem ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak zgadza się ja wiem, że to co wszystko fajnie opisałeś jest do zrobienia, tylko po co, skoro mozna trafić na model juz tym wszystkim tzn: schowek z kieszonką + zmieniarka ...i właśnie chodzi mi o to, czy takie wyposażenie wspomniane ma większosć tych modeli czy nie ? Czy to bardziej "standard" czy raczej będe mógł powiedzieć sobie że miałem farta że trafiłem na model z tym wyposażeniem ? :)

Szukając auta skup się na ważniejszych rzeczach niż ta nieszczęsna zmieniarka. Auto od ilości gadżetów lepiej jeździć nie będzie. Jak się trafi lepiej wyposażone to dlaczego nie, ale jeśli idzie o tę zmieniarkę to nie ma się o co zabijać. Ani to standard ani też jakiś wyjątkowy rodzynek, raz jest raz go nie ma. Dołożenie później jest możliwe ale średni interes, trzeba kupić cały schowek dedykowany pod zmieniarkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak kolego marekg zgadzam sie z Tobą, są o wiele ważniejsze rzeczy niż jakaś zmieniarka, ale tylko tak chciałem sie zorientować czy to standard czy też nie. Wielkie dzięki za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w audi standqrdem nawet nie byla maskownica akumulatora , wiekszosc na allegro jej nie ma bo byla w salonie za doplata :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...