Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] moje białe 1.9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,

po strasznie długim czasie na forum w końcu zebrałem się i zrobiłem fotki auta. Zawsze albo brudny był (o co w białym nietrudno) albo nie było pleneru.

Jako że chciałem Żonie przesłać fotki jak wyszło przyciemnienie szyb, a auto akurat czyste, miałem pretekst i oto są.

Tak naprawdę to auto było już kiedyś tu pokazywane - http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-avg-albinos-moze-nowe-felgi-sadzicie-16468/

Może dlatego nie miałem motywacji ;-)

To może kilka informacji:

1. Silnik AVG 1.9 TDI 110 KM

2. Kolor biały (kiedyś sobie nie wyobrażałem że taki mogę mieć bo mi się kojarzyło z "białymi vanami" gdzie musi być biały żeby logo firmy dobrze wyglądało ;-)

3. Rok produkcji: 1999

4. Przebieg: około 300.000 (na liczniku 240.000 :-)

4. Wyposażenie:

- ABS

- climatronic

- tempomat

- radio symphony II 2 DIN

- elektryczne szyby z przodu

- elektryczne i podgrzewane lusterka

- 4 poduszki

- pełny FIS

- samościemniające lusterko

- halogeny

- dzielona kanapa

- 2 podłokietniki

- felgi aluminiowe 16''

- no i przyciemnione szyby ;-)

Poza szybami nie ma żadnych modów, jakoś mnie nie ciągnęło do zmian.

Na bieżąco naprawiany, ostatnio trochę po kieszeni trafiło jak naprawiłem wycieki płynu chłodzącego, wymieniłem zawiasy w lewych drzwiach kierowcy, uzupełniłem braki w listwach drzwi, wymieniłem łożysko i tarcze z tyłu, naprawiłem czujnik paliwa (cena w ASO - masakra), czujniki otwarcia drzwi, wymieniłem lusterka...... (musiałem listę robić bo się nazbierało ;-)

Kilka miesięcy temu wymieniałem rozrząd, 2 lata temu dwumas, sprzęgło i poduszki silnika. Poza tym jakieś duperele typu klocki i tarcze ;-)

Pozdrawiam wszystkich!

6ijp.jpg

vutl.jpg

nsif.jpg

z9hd.jpg

Opublikowano

alus większy taki "kawa z mlekiem" i będzie cacy:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem czy większe alusy na te dziurawe drogi będą ok :-)

Opublikowano

no ładny ładny :wink:

Opublikowano

Ładna sztuka kolego:hi: bezawaryjnosci:wink:

Opublikowano

Pomaluj dokładki i progi w kolor :decayed: Jakiś gwint,może felga inna i byłby kosmos :wink:

Opublikowano

no no mało tutaj nas albinosów w avanturniku :decayed:będę sie przygladał jak ida prace :grin:

Opublikowano
  • Autor

Białych avantów B5 kilka widziałem - mniej już jest sedanów. Kiedyś jak byłem w Świdniku to myślałem że ktoś mi auto rąbnął bo prawie identyczny, ale po chwili zobaczyłem że to przedlift pojechał i rejestracja jakaś inna ;-)

Opublikowano

no nareszcie go pokazałeś (widziany kiedys w moich okolicach, obtrąbiony:grin:)

fela moze zostac ale chociaz 1BE by sie przydało:whistling::decayed:

Opublikowano
  • Autor

No pamiętam - w Puławach jak właśnie do Świdnika jechałem :-)

Na niższym zawieszeniu to bym pewnie zderzakami rył na zjeździe do garażu - no chyba że się mylę

Opublikowano

ladna sztuka, zrobilby z niej kosmos i zazdroszcze koloru:))

Opublikowano

Szczecin:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Szczecin:naughty:

Ano Szczecin :-)

Już od 3,5 roku nie mieszkam ale jak zmieniłem rejestrację na obecną to musiałem jakoś zaznaczyć, że jestem megasłoikiem ;-)

No i niestety nie ma miejsca na ramkę klubową :-D

Opublikowano

Mam kolegę, który nie mieszka w Szczecinie prawie dwa lata ale na każdym kroku podkreśla skąd jest:naughty:

Coś to miasto w sobie ma.

Opublikowano
  • Autor

W Warszawie ciężko spotkać kogoś kto skądś nie jest :-) Tyle że niektórzy się wstydzą skąd przyjechali i udają kogoś innego niż są.

Szczecin - specyficzne miasto, od paru lat sporo ludzi ucieka - głównie do Berlina (kasa, praca, brak ciekawych wydarzeń). Zawsze jednak chętnie odwiedzam stare kąty :-)

Najlepsze i tak są miny ludzi na pytanie "skąd jesteś?", ja mówię że ze Szczecina, a 90% reaguje w stylu "z tak daleka ci się chciało jechać?" :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.