Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zestaw naprawczy pompki centralnego zamka


kadela69

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pewien problem z pompką centralnego zamka,i szukam jakiegoś zestawu naprawczego.na allegro są silniczki ale do pompek z numerami 8lo,8do to są chyba te z dwoma wylotami.a ja potrzebuje 4ao862257A i nigdzie nie moge znaleźć.jedynie całą pompke używke z takim numerem.ale wolalbym jakis zestaw naprawczy ze wzmocnionym wirnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie orientuje sie jak to jest w pompce na 1 wyjście (mam na 2 wyjścia)ale elektro wstawił mi silnik z gofra 3 i śmiga jak należy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie o sam silnik mi chodzi,bo podejzewam ze coś w silniczku mi sie zawiesza bo jak nacisne na pilocie to pompka nie reaguje dopiero jak w nią uderze to silnik sie odzywa i dopiero zaczyna działać.

takze pompka bedzie sprawna tylko zostaje kwestia samego silniczka

---------- Post dopisany 24-08-2013 at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany 12-08-2013 at 09:53 ----------

Pompka centralnego zamka AUDI b4, a4, a3, a6 itp. (3482960984) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

podejdzie do mojej pompki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinna podejść ja przerabiałem ale w stronę odwrotną i mi spasowało tylko przerobiłem wężyk i gra w mojej A4 B5 do dziś już 6 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem bardzo podobną albo taką samą pompkę i działa już chyba od 2 lat. One chyba z Golfów są wyjmowane ale pasują, jedyne co musiałem pokombinować to z wężykiem - miał inną średnicę niż ten obecny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i już po problemie kupiłem pompke i wszystko działa.ale zdziwiło mnie troche że pompka ma te same numeery a była troszke inna niź moja bo w starej miałem jeszcze drugi wlot na powietrze do którego był podłączony wąż i był wyprowadzony do góry kawałek.chyba do zasysania powietrza.a ta nowa tego nie posiada ale mimo to działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...