Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Oklejenie auta carbony itp. :):)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hmmm to tak jak w temacie oklejenie auta po przez folie czyli tak zwany WRAPing. Udzielam wszelkie rady dla tych co maja w planach lub maja problem z oklejeniem. Jest tez taka możliwość jak zamówienie u mnie folii.

Na meila wysyła wzorniki folii i zbieram zamowienia na całe rolki czyli 30mb cena za calutką rolke 1600pln.

041.jpg

042.jpg

DSC_0007.jpg

056.jpg

053.jpg

DSC_0004.jpg

036.jpg

230620131495.jpg

230620131497.jpg

20121004_IMG_1557.jpg

110920121128.jpg

220720121088.jpg

dekory_w_carbonie.jpg

Opublikowano

kolego masz jeszcze jakieś wzory foli coś w stylu tych stickerów, widziałem np. jacka danielsa itp..:wink: pozdro

Opublikowano
  • Autor

Podaj meila wysle fotki

Opublikowano

poszło PW :wink:

Opublikowano

Ciekawe jakby wyglądała maska w carbonie w a4 b6 kolor audi srebrny?

Opublikowano
  • Autor

Kozacko by wygladała.

---------- Post dopisany 14-07-2013 at 00:00 ---------- Poprzedni post napisany 13-07-2013 at 23:48 ----------

POSZŁO NA MEILA:)

Ja teraz zamówiłem sobie rolke czarnego matu i robie swoja audi w mat jak zrobie pokaze na forum czarny mat i elementy czarnego carbonu:)

Opublikowano

ja mam dach w b6 zrobiony na czarny mat też fajnie wygląda :)) no i dodatki w środku w carbonie zrobione przez wcześniejszego włłaściciela ale trochę nie starannie zrobiony odchodzi w niektórych miejscach :/

Opublikowano
  • Autor

Daj fotki na meila .

Opublikowano

te stickery na dekorach to porazka :facepalm: moze i do starego civica pasuje ale nie do audi

Opublikowano
te stickery na dekorach to porazka :facepalm: moze i do starego civica pasuje ale nie do audi

Zgadzam się z kolegą. Mnie ogólnie mania Stickerbombów nie przekonuje - wygląda to dla mnie po prostu wiejsko.

Bozet masz w ofercie folię biały carbon? Bo myślę o oklejeniu dachu + lusterka.

Opublikowano
  • Autor

TAk biały carbon 3D lub juz moge miec biały carbon 4D najnowsza generacja.Wlasnie jutro oklejam maske w biały carbon a dzis robie fele w czarny mat.

Opublikowano
TAk biały carbon 3D lub juz moge miec biały carbon 4D najnowsza generacja.Wlasnie jutro oklejam maske w biały carbon a dzis robie fele w czarny mat.

Jak okleisz tą maskę to pokaż foto podglądowe bo chodzi mi po głowie taki biały carbon ;)

Opublikowano
  • Autor

spokokoło 9 kleje to mysle koło 11 pokaze

Opublikowano

Bozet załóżmy że wykleję sobie dach w czarnym połysku,czy folię się jakoś pielęgnuje-woski i takie tam?

Opublikowano
  • Autor

Robisz tak jak lakier:) myjznie jak dajesz wos mozesz tez na folie bez problemu ona i tak sie bedzie błyszczesc bo jest odporna na ufał

Opublikowano

ile u ciebie czarny połysk w formacie 200x150?

Opublikowano
  • Autor

230pln juz z KW

Opublikowano

Jaki Koszt oklejenia całego a4 b6 avant :wink:

Opublikowano
  • Autor

Ale w co jaka folia mat połysk carbon?

Opublikowano

W biało carbon lub połysk Jaka cena za oklejenie wraz z materiałami

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.