Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy warto kupic regenerowane pompowtryskiwacze??


Duncan

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko powiedzieć... ja kupiłem używane z allegro i ,odpukać, miesiąc działają bez zarzutu. W porównaniu ze starymi zmniejszyło się nawet spalanie.

Ale podstawa to gwarancja rozruchowa i od razu wcześniej umówić się z mechanikiem na montaż aby kilka dni jeszcze pojeździć i vagować wtryski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, to jest loteria i nigdy nie będziesz miał pewności, które lepiej kupić. Najważniejsza gwarnacja rozruchowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że jak masz czas i wtryski jakoś Ci jeszcze działają to szukaj tych z końcówką BA, ale z Seata Ibizy. Dlaczego? Bo w tych autach były one montowane dopiero od 2007 roku, więc jest duża szansa, że nie maja nalatane 400-500tyś. km jak z innych aut VW czy Audi z tą samą końcówką. Ja niestety nie dałem rady znaleźć z Seata i kupiłem z 2003r. ale na szczęście działają. A ile pochodzą to już loteria bo tak krótko mówiąc wystarczy jedno tankowanie złej jakości ropy i wtryski moga powiedzieć "pa pa".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Duncan a czemu nie regenerujesz swoich pompek ??? Teraz technologia w tym temacie jest dalece posunięta...

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie zbieram informacje na temat regeneracji pompek,u mnie tylko jedna wskazuje na ciepłym 1,22 i lekko na biegu jałowym trzesie co jakis czas.Też własnie mysle o regenerowanych ,wykrecic i oddac swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lajcik mialeś z pompkami. U mnie na trzech korekcje były w okolicach 1,5-2,3 a jedna tylko miała poniżej 0,6 (generalnie miały prawo bo nalatane miały już prawie 450tyś. km). Co najdziwniejsze... problemy miałem tylko z rozruchem auta... jak odpalił to chodził jak burza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z rozruchem nie miałem problemów pali na półobrotu!,wymieniłem pompe Vacum i korekcje sie poprawiły i to bardzo ,dodam ze palił ciezko na ciepłym!teraz jest duzo lepiej,ale na jałowym raz zatrzesie buda a raz nie ,wiec mysle ze to moze byc od pompek,ale zanim je wymienie ,to wymienie jeszcze uszczelniacze na pompkach no i moze przepłucze je tym motulem diesel clean.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...