Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z aktywacją VAG, nie przyjmuje wygenerewowanego kodu aktywacji ..


wojt_O

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z aktywacją VAG-a, mam serial no. wygenerowałem klucz aktywacyjny ale gdy wkleje go w pole aktywacji wyskakuje komunikat że kod jest nieprawidłowy. Zetknął się ktoś z takim problemem ? Potrzebuje pełnej aktywacji programu bo narazie nie mam pełnych funkcji ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktywojesz podczas podpiecia kabla do auta? przezuc sie na vcds 1.2 lite - znajdziesz na necie, jest darmowy i zarejestrowany, wyglada niemal jak vag com i uruchamia sie bez problemu na nowszych systemach od xp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, po zainstalowniu podpiąłem do auta, skomunikowałem itd itd i potem po wygenrwoaniu klucza wkleiłem go w odpowiednie miejsce po czym wyskoczył błąd że kod jest nie prawidłowy. A czy VCDS o którym piszesz ma takie same funkcje jak VAG ? chodzi mi głownie o możliwość zrobienia logów na BS itp bo chce kat wtrysku wyrgulować (w VAG-u bez aktywacji nie wejdę w opcję Basic Settings)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VCDS litle ma mozliwosc robienia logow BS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za pomoc, dzisiaj zholuje z neta VCDS-a i będę kombinował.

---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 14:56 ----------

Ściągnąłem tak jak sugerowaliście VCDS 1,2 Lite, program się elegancko zainstalował, odpalił bez problemu, interfejs też wykrył ale nadal nie mogę wejść w BS, woła autoryzacji .. Jak wejdę w zakładkę ABOUT to pokazuje się nr seryjny ale nie ma miejsca żeby wpisać klucz aktywacji, jest tylko link do ross-tech.com żeby legalnie zakupić program .. Co mam w tej sytuacji zrobić ?

---------- Post dopisany at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany at 17:43 ----------

Kurde Pany pomóżcie bo już testuje pięćdziesiątego Vcdsa, vagów też przerobiłem milion pińcet i niektórych nie da się w ogóle odpalić na win 7 a jak już się odpalą to nie da się aktywować :/ a potrzebuje tego ! :D

---------- Post dopisany 19-07-2013 at 10:20 ---------- Poprzedni post napisany 16-07-2013 at 18:31 ----------

nikt nic ??? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...