Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

EGR - prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Bardzo proszę o analizę logów dla EGR'a

Zlogowałem statycznie i w trybie Basic settings. Dynamicznych logów nie robiłem. Mam problem z delikatnym szarpaniem auta, gdy próbuję utrzymać równą prędkość. Przy przyśpieszaniu i hamowaniu silnikiem objaw nie występuje. Koło dwumasowe i sprzęgło są nowe - wymienione dwa dni temu.

Log (0 - 003)

Log (1 - 003,003)

Z góry dziękuję za pomoc!

Opublikowano

EGR działa poprawnie...

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję za odpowiedź. Też tak zinterpretowałem wyniki, ale wolałem się upewnić.

Z jakich grup powinienem umieścić logi, żeby sprawdzić pompowtryski? BS i statyczne wystarczą?

Opublikowano

Statyczne - 001,004,007,013,018 i 023

Logi wykonujemy na max nagrzanym motorze.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Statyczne - 001,004,007,013,018 i 023

Logi wykonujemy na max nagrzanym motorze.

Dzięki Panowie za pomoc!!!

---------- Post dopisany 28-07-2013 at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany 18-07-2013 at 08:12 ----------

Witam ponownie,

Czy mogę prosić o analizę logów statycznych wtryskiwaczy? Poniżej logi:

Log (0 - 001,004,007)

Log (1 - 013,018,023)

Objawy jakie mnie nękają:

1) Obroty jałowe raczej w porządku

2) Poszarpywanie przy próbie utrzymania stałej prędkości i przy mocnym przyśpieszaniu.

3) Na postoju, przy ok 1600 obr/min auto zaczyna pulsować (dość mocno)

4) W grupie 18, po puszczeniu gazu z wysokich obrotów, na chwilę pojawia się 4, a następnie 128. 128 utrzymuje się cały czas dopóki silnik nie osiągnie obrotów jałowych.

5) W grupie 18 gdy utrzymuję 3000obr / min, na wszystkich pompkach pojawia się 4 i nie znika.

Z góry dziękuję za każdą pomoc!

Pozdrawiam

Opublikowano

zrób synchronizację wałka rozrządu na 0 (004,4), i jak dla mnie masz coś z układem paliwowym filtr , pompę w zbiorniku słychać czy pracuje?

Opublikowano
  • Autor

Witam serdecznie i dziękuję za szybką odpowiedź.

Jeżeli chodzi o pompę elektryczną - to tak słychać ją zaraz po tym jak przekręci się kluczyk. Filtr paliwa jest nowy - ma ok 500km przejechane. Wymieniam go zawsze przy okazji wymiany oleju. Po czym wnioskujesz, że coś jest nie tak z układem paliwowym? Patrząc na BIP'y (od razu napiszę że doświadczenia żadnego nie mam) boję się, że może to być początek końca PD...

Jeżeli chodzi o synchronizację - jeżeli dobrze rozumiem chodzi o przestawienie wałka rozrządu, tego który porusza dźwigienkami od PD?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.