Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 1.9 TDi] Słabo pali, dziwne zachowanie turbiny


jokerrrrrr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z moim audikiem rano ciezko zapala. dopiero po 3 zakreceniu pali:/ z rury zauwazylem ze przy zapalaniu dymi na bialo.

Drugim problemem jest dziwne dzialanie turbo. Mialem niedawno wypadek i po powrocie od mechnika dzieje sie z tym dziwne rzeczy. Jak zapale auto to od razu slysze swist turbiny czego wczesniej nie bylo Jak dodaje gazu to turbina chodzi glosno i ja slychac a wydaje mi sie ze nie powinno przy niskich obrotach. Jak gazuje mu na luzie to gdzies z pod maski wydobywaja sie spaliny. Wydaje mi sie ze cos jest nieszczelne. Bede wdzieczny za wszelkie rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z moim audikiem rano ciezko zapala. dopiero po 3 zakreceniu pali:/ z rury zauwazylem ze przy zapalaniu dymi na bialo.

statyczny kat wtrysku do ustawienia ....

Drugim problemem jest dziwne dzialanie turbo. Mialem niedawno wypadek i po powrocie od mechnika dzieje sie z tym dziwne rzeczy. Jak zapale auto to od razu slysze swist turbiny czego wczesniej nie bylo Jak dodaje gazu to turbina chodzi glosno i ja slychac a wydaje mi sie ze nie powinno przy niskich obrotach. Jak gazuje mu na luzie to gdzies z pod maski wydobywaja sie spaliny. Wydaje mi sie ze cos jest nieszczelne. Bede wdzieczny za wszelkie rady.

pewnie pan mechanik cos zle poskladal ... :mysli:

p.s pewnie ktos mi zarzuci ze sie powtarzam ale przydalo by sie zapiac Vag'a i jebnac kilka podstawowych logow ... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie podlaczylem go pod Vaga cos mi vag-com nie dziala niby znajduje interfejs ale nie robi testow. Ale zrobilem podstawowe statyczne testy na polskim vagu i w bloku silnik wyskoczyl blad zaworu recyrkulacji spali to chyba N18 a z tego co mi sie udalo zaobserwowac to spaliny wydostaja sie z takiej siatki plecionej z lewej strony od silnika nie wiem jak to sie nazywa:)

Prosze powiedz mi jeszcze czy to ustawienie kąta idzie zrobic samemu czy raczej oddac jakiemus szpecowi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...