Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B5 1.8 1998r Silver Porszaki 18`, MTS ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi a4 b5 1998r Silver 1.8 92KW ADR

Parę słów o samochodzie... :)

Audi zostało sprowadzone z Niemiec 12 stycznia 2013 roku ,gdzie miało 2 właścicieli z przebiegiem 190400KM jaki był naprawdę,

wolę nie widzieć... :)

Wyposażenie:

==================================================

- Wspomaganie kierownicy

- Regulacja kierownicy

- Climatronic

- 2x poduszka powietrzna

- ParkTronick

- Immobilizer

- Światła przeciw mgielne

- Elektryczne szyby

- Elektryczne lusterka

- Centralny zamek

- ABS

- Podłokietnik tylnej kanapy

- Podgrzewana tylna szyba

# Dodatki :

- wymiana żarówek z wnętrza na LED BIAŁY.

- wymiana żarówek podświetlenia rejestracji na LED BIAŁY.

- Wymiana ramki rejestracji na wieśniackom :grin::grin:

Pierwsze wymiany...

===================================================

.. 190 600 KM

- Wymieniony olej oraz filtr oleju wraz z uszczelka misy

- Wymieniony filtr paliwa , filtr kabinowy..

- Wymieniony komplet klocków hamulcowych

- Wymiana radia z oryginalnego Audi na radio ALPINE CDE-111R.

---------------------------------------------------

.. 194 000 KM

- Wyczyszczone kanaliki odprowadzające wodę

- Wymiana świec zapłonowych

- Wymieniony znów filtr kabinowy , odgrzybianie klimatyzacji , nabicie klimatyzacji o zapachu jabłkowym. - POLECAM przyjemniejsza jazda:)

---------------------------------------------------

.. 195 500 KM

- Wymiana tłumika środkowego troszkę głośno warczał (siedział tam jeszcze od nowości)

- Wymiana dwóch łączników rury wydechowej..

- Wymiana 2 łączników stabilizatora - Firma LEMFÖRDER :)

---------------------------------------------------

.. 196 200 KM

- 2x tylne sprężyny KYB amortyzatora + gumowe osłony amortyzatorów :)

---------------------------------------------------------------------

.. 197 020 KM

- Nowa pompa ciśnienia oleju (FEBI)

- Nowy olej + filtr + uszczelka misy :)

200 150 km

-wahacz lewy dolny krzywy LEMFÖRDER :)

203 000

- felgi porsche 18` + oponki 225/35/18 + dystanse

207 000 km

- nowy olej filtry

- troszkę niżej

- rolki wymienione

// czeka na zamontowanie CB radio oraz w najbliźszych planach obniżenie kilka cm.

Więcej zdjęć zapodam po prysznicu autka i odkurzaniu :D

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Opublikowano

no zwykla czysta schludna seria, troszke bieda z wyposazenia, ale wierze ze bedzie lepiej, pozdr

Opublikowano
  • Autor

Specjalnie dodałem ją od samych początków bo chce byście mogli śledzić po kolei każdy krok w zmianach :)

Opublikowano

Ładna A4 :wink: Mam troche rodziny rozrzuconej po wsiach obok WSK a i sam sie tam wybieram za dwa tyg :wink: Gwint i '18 powinny juz swoje zrobic, powodzenia :wink:

Opublikowano
  • Autor

Gwint jest, szukam tylko odpowiednich felg :)

Opublikowano

ładnie ładnie :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki panowie, po niedzieli będę chyba zabierał się za malowanie zacisków także dorzucę foty :)

---------- Post dopisany 19-07-2013 at 10:17 ---------- Poprzedni post napisany 17-07-2013 at 22:29 ----------

LEDY na tablice i w bagażniku założone, teraz czas na wnętrze - troszkę więcej zachodu będzie :)

led_tyl.jpg

led_baga_nik.jpg

Zamówiłem również białe boczne kierunkowskazy :)

---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 10:17 ----------

// Kolejny mod - będę kombinował coś takiego (podświetlenie klameczki) jak panowie mówicie , gdzie to najlepiej podłączyć ?

http://anonymous.laohost.net/vw/mod5/2.jpg

Opublikowano

Kolego, mozesz wytlumaczyc mi, co ma gaz do posiadania oryginalnego tlumika srodkowego?

Opublikowano
// Kolejny mod - będę kombinował coś takiego (podświetlenie klameczki) jak panowie mówicie , gdzie to najlepiej podłączyć ?

http://anonymous.laohost.net/vw/mod5/2.jpg

zobacz u mnie jak to wygląda bo ja mam to :wink:

Opublikowano

działaj kolego działaj może być jeszcze lepiej :wink:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

---------- Post dopisany 09-10-2013 at 13:22 ---------- Poprzedni post napisany 20-07-2013 at 21:45 ----------

[/color]Kilka fotek dla uaktualnienia tematu :D

Zacznę od fotek 2 kózek jedna moja , a jedna rodzinna do ganiania :D

dwie.jpg

+ doszedł gadżet z Audi oryginalny breloczek :D

brelok.jpg

Jakiś jeleń ułamał mi reje pod Biedronką :<< Wsadziłem taką dla beki :polew::polew::polew:

reje.jpg

+ Następnie przyszły Hamulce na tył Bosch`a od TOM77 ( czekam teraz na kuriera i przednią partie :D:D) [ dzięki serdeczne:) ]

heble.jpg

Po weekendzie zamawiam białe boczne migacze oraz poszukam prawego lusterka z anglika :)

---------- Post dopisany 22-02-2014 at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany 09-10-2013 at 13:22 ----------

No to na wiosnę wpadły dosyć fajne fele :) Ciekawe jak podejdzie z kolorem, jak nie to trzeba będzie prysnąć na biało :D

Fele od kolegi z forum :D

75987_583423045085352_1815045499_n.jpg

---------- Post dopisany 08-03-2014 at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany 22-02-2014 at 19:42 ----------

98469902097928406126.jpg

mału upgrade :D szukam teraz jakiegoś dobrego gwintu.. co polecacie ?:)

Opublikowano

felgi wzór Porsche , jak dla mnie miodzio, widzę że też masz syndrom "kozy" :D ja u siebie póki co będę tylko springi wymieniał na 40/40 mm

powodzenia w modach:hi:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Tez myslalem o samych springach ale chyba lepiej wlozyc 60 na przod 40 na tyl bedzie lepiej lezec :) tylko kwestia amortyzatorow podobno szybko sie sypia... :/

---------- Post dopisany 19-05-2014 at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany 09-03-2014 at 10:24 ----------

image.jpg

image.jpg

image.jpg

mały setup letni :D

Opublikowano

Zastanawiam się nad takim kolorem, te felgi są malowane proszkowo ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
RH TURBO PORSCHE 5x130 8.5x18 ET 52

czyli felgi pod dystanse do audi vw skoda seat (dystanse 20mm 5x130 na 5x112 ori RH mam - dopłata GRATIS WARTOŚĆ ~~ 350zł)

Kolor LA7X, grafitowo-złoty, VW TOURAN

Felgi po kompleksowej renowacji w firmie zajmującej sie odnowa felg aluminiowych, tj prostowanie + piaskowanie frontów + malowanie frontów.

Dane felusków :)

---------- Post dopisany 17-06-2014 at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany 19-05-2014 at 19:07 ----------

73938766187979631797.jpg

Tutaj cała moja koza :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.