Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF]Czarny Avant Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Auto zakupilem rok temu ale dopiero teraz zakladam temat gdyz wiedzialem ze w przeciagu tego roku niewiele bedzie sie dzialo z autem. Po zakupie zostalo zrobione to co jest jasną sprawą czyli: rozrzad, filtry, olej, klocki, przy okazji tarcze tyl bo byly zjechane, oslona pod silnik i skrzynie biegow, nabicie i odgrzybienie klimy. Zaraz po zakupie zmienilem tez kola na 18" gdyz na aucie byly 17" o wzorze typowo japonskim. Ostatnio zostalo tez zrobione sprzeglo i wszystko co z nim zwiazane.

Teraz troche danych o aucie:

Przebieg: 235 000 km (przy zakupie 215 000)

Silnik: 1.9 tdi AVF, seria

Napęd: quattro

Kolor: LZ9W

Wyposazenie:

- zawieszenie 1BE

- kierownica 3-ramienna

- fotele sport z regulacja lędźwi + schowki + siatki na plecach

- FIS (czerwony ale na razie jest ok)

- pełny pakiet podświetlenie

- lodówka w schowku

- dekory rybia łuska

- tempomat

- klima 2-strefowa

- podlokietnik + McDonalds

- 4x elektryka szyb + roletki tył

- alarm

- skorzana galka i reczny

Jesli chodzi o plany to nie wybiegam za bardzo w przyszlosc gdyz w drodze jest dzidzius i wiadomo jak sprawa wyglada. Na pewno wymienie zderzak tyl na zwykly ale z wyjsciem na 2 rury (juz go mam) + końcowki sciete 90mm. Nie bede malowal na razie dokladek i progow na kolor bo wole monete przeznaczyc na cos innego. W przyszlosci pewnie program no i jak sie trafia listwy s-line albo s4 oraz lotka na klape w dobrej cenie to pewnie przygarne.

Zdjecia zrobione na szybko, jak bedzie chwila to zrobie wyrazniejsze.

IMAG0221_zps2ae05198.jpg

IMAG0223_zps0bed0d72.jpg

IMAG0222_zpsdbe42dfe.jpg

IMAG0224_zps671c735d.jpg

IMAG0225_zpsf08dddfb.jpg

IMAG0244_zps66a75db5.jpg

IMAG0241_zps558b0811.jpg

IMAG0238_zps19b7bf9c.jpg

IMAG0239_zps80e82bfa.jpg

IMAG0240_zps6bcc3de3.jpg

Opublikowano

fajna baza do modów, dobry kolorek :good::decayed:

---------- Post dopisany at 10:29 ---------- Poprzedni post napisany at 10:29 ----------

ps. wymień włącznik świateł :wink:

Opublikowano

Dobra bazado modów, fajnie że quattro :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
fajna baza do modów, dobry kolorek :good::decayed:

---------- Post dopisany at 10:29 ---------- Poprzedni post napisany at 10:29 ----------

ps. wymień włącznik świateł :wink:

Mam juz szablon do regeneracji wiec niedlugo bedzie ok :)

---------- Post dopisany 01-08-2013 at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany 18-07-2013 at 12:50 ----------

Mialem szablon ale jednak zakupilem wlacznik ori,uzywany ale jak nowka tylko od b7 i juz jest zamontowany :) Przy okazji, wlaczniki z b7 chyba maja inna juz strukture na sobie, mniej scieralna?

IMAG0245_zps9f457bd7.jpg

Zderzak na 2 wydechy poszedl dzis do lakiernika, w przyszlym tyg odbior a nastepnie montaz koncowek 90mm.

Opublikowano

Quattro:kox:

4 szybki w pradzie to biedy nie masz w srodku :)

troszke pomodzic zew i bedzie cacy

Opublikowano

Fajna baza do dalszego rezania :), 4 szybki nie łatwo znaleźć, więc gratulacje

Opublikowano

Ale alusy :shock3::shock3::shock3::shock3: Cudnie na nich wygląda. No i quattro to największy plus. Powodzenia w dalszym reazniu .

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zderzak na dwa wydechy juz jest. W poniedzialek montaz koncowek 90mm.

tyl_zps22d0baa1.jpg

Opublikowano

Ja już mam za sobą montaż dokładki i tłumika z 1.8t i powiem że jestem mega zadowolony z efektu,też dałem końcówki 90mm:decayed:

Opublikowano
  • Autor

No i koncowki 90mm wskoczyly w koncu na swoje miejsce :)

IMAGE00083a_zps3a0c84b0.jpg

IMAGE00084a_zps99a12058.jpg

IMAGE00086a_zps0179a034.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.