Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kamyk w szybe


major13

Rekomendowane odpowiedzi

wygląda to tak. dwa tygodnie temu wymieniłem szybe czołową. dzisiaj po pracy jade do fryzjera. jedzie przedemną wywrotka i nagle huk. patrze a w lewym dolnym rogu szyby odprysk około 3cm i szyba znów do wymiany. zatrzymałem goscia ale on twierdzi ze to nie z jego auta spadło i odjechał. spisałem numer tablicy i podjechałem na komende. tam stwierdzili- jak masz pan nagranie tego zdazenia to ok, jak nie to nie ma sensu ta rozmowa. i tu pytanie. czy jest jakas szansa na odzyskanie kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan z komendy Ci powiedział...

Mogłeś na gorąco to załatwić tzn jak go zatrzymałeś to od razu dzwonić po policje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś na gorąco to załatwić tzn jak go zatrzymałeś to od razu dzwonić po policje.

nie rozbawiaj mnie ... zaraz zadzwonię na pały i powiem ze spod twoich kół wyleciał kamień który mi uszkodził szybę ... i co wtedy zrobisz ..

Major u mnie akurat w sobotę odłamek zaatakował szybę .. i jest duże kuku -ale co zrobisz

mówi sie przykro i żyje sie dalej.. I nie ma co żałować na ubezpieczenie szyb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, trzeba napisać odpowiednie pismo do zarządcy drogi. Tylko trzeba mieć udokumentowane to przez policje. Znajomy tak właśnie miał, wysłał 4 pisma aż w końcu dostał kasę, bo ostatnie 4 pismo wysłał przez kancelarię adwokacką, nie wiem czy chcesz się tak w to bawić :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś na gorąco to załatwić tzn jak go zatrzymałeś to od razu dzwonić po policje.

nie rozbawiaj mnie ... zaraz zadzwonię na pały i powiem ze spod twoich kół wyleciał kamień który mi uszkodził szybę ... i co wtedy zrobisz ..

Major u mnie akurat w sobotę odłamek zaatakował szybę .. i jest duże kuku -ale co zrobisz

mówi sie przykro i żyje sie dalej.. I nie ma co żałować na ubezpieczenie szyb

hehe ale wymyśliłeś

kolego major13 spróbuj teraz ubezpieczyć teraz, jak agent będzie wporzo...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę, czasem potraficie rozwalić na łopatki....

wstawiasz nową szybę i ubezpieczasz. Tyle można zrobić. Uszkodzenia do kamieni się zdarzają i nie ma na to rady. Takiego przypadku praktycznie nie da się udowodnić, chyba że tarfisz na kogoś że faktycznie ci odda kasę. Ale nie liczyłbym na to, czasem dostajesz nie wiem skad i nie wiem kiedy...

Pech to pech i jedzi się dalej. Sracie się czasem z tymi samochodami jak z własnym przyrodzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw auto na parkingu gdzie kosza trawe... zawolaj kosiarza i pokaz mu szybe. Te firmy sprzatajace maja ubezpieczenie od takich przypadkow i bez problemu spisza protokol. Mam kolege ktory pracowal w takiej firmie i zawsze mowil zeby w ten sposob zalatwiac takie sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...