Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wzrost obrotów po odpaleniu.


nandoz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Ostatnio zauważyłem ,że czasem po odpaleniu obroty rosną do około 2000 rpm i spadają. Mam też wrażenie ,że auto puszcza przy tym siwego dymka . Czy to jakaś nieszczelność i dopalają się resztki oleju ? Moc w normie , przynajmniej tak mi się wydaję. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nandoz, masz już na liczniku 150 postów ale profil poza tym kompletnie pusty więc jak Ci ma ktoś pomóc skoro nikt nawet nie wie skąd jesteś a w Twoim przypadku należałoby w pierwszej kolejności podpiąć vaga i odczytać zapisane w sterowniku silnika błędy oraz podejrzeć aktualne parametry a już z pewnością te z grupy 007 czyli odczyt wszystkich temperatur. Takie rzeczy robią sobie koledzy na spotach miejscowych albo ktoś sam zaproponuje Ci pomoc w problemie ale do tej pory nikt nie wie nawet gdzie mieszkasz. Objawy mogą wskazywać na złe wskazania z czujnika G62 ale w takim przypadku wzrost obrotów biegu jałowego znacznie częściej odczuwałbyś na rozgrzanym silniku. Dostałeś podpowiedź możliwej przyczyny od Zbyszka i co z tym masz zamiar zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...