Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Tył zostawiłeś eibach, a przód jakiej firmy ?

Również Eibach. Sprzedali mi sam przód Sportline. Tylko się do nich odwołuje bo albo obniżyło mi minimalnie w stosunku do -30 albo nawet w ogóle.

Opublikowano

Zmierz odległość od błotnika do ziemi i porównaj z tyłem. Może się jeszcze "uklepią".

Opublikowano

OO i moje padło stoi obok :)

Pomarańczowe kierunki ja wyjmowałem , cała lampa do rozklejenia i rozkręcenia.

Opublikowano
  • Autor
OO i moje padło stoi obok :)

Pomarańczowe kierunki ja wyjmowałem , cała lampa do rozklejenia i rozkręcenia.

Dokladnie tak. Wyjac lampy, rozkleic, rozkrecic

Opublikowano
  • Autor
Witam czy zamontowałeś taka sama dokładkę co na tej aukcji dokładka zderzaka przód SEAT Leon Toledo 1ML805903 (3509749715) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. chce coś takiego zamontować u siebie i nawet tego nie malować co myślicie?

Wlasnie taką i rowniez nie malowałem

Opublikowano
OO i moje padło stoi obok :)

klekot ładniejszy :decayed:

Karol jak to się odpycha w porównaniu do Twojego 2T?

Stano fura świetna

Opublikowano
  • Autor
OO i moje padło stoi obok :)

klekot ładniejszy :decayed:

Karol jak to się odpycha w porównaniu do Twojego 2T?

Stano fura świetna

Przejechał się wczoraj i mówi że swoją by mnie spokojnie objechał. Moja jest w trakcie modyfikacji. Jest przed wymianą pompek na BJ i przed korektą softu. Aktualnie zostawiliśmy 170PS i 365Nm bo przy 185PS pompki nie dawały rady. Narazie ciągnie dopiero z wyższych obrotów. Myśle że w ciągu miesiąca to ogarne, chociaż jak napatrzyłem się na projekty tutaj to mam ochote wywalić diesla i wrzucić 2.7 Bi-turbo z RS4

Opublikowano
OO i moje padło stoi obok :)

klekot ładniejszy :decayed:

Karol jak to się odpycha w porównaniu do Twojego 2T?

Stano fura świetna

Przejechał się wczoraj i mówi że swoją by mnie spokojnie objechał. Moja jest w trakcie modyfikacji. Jest przed wymianą pompek na BJ i przed korektą softu. Aktualnie zostawiliśmy 170PS i 365Nm bo przy 185PS pompki nie dawały rady. Narazie ciągnie dopiero z wyższych obrotów. Myśle że w ciągu miesiąca to ogarne, chociaż jak napatrzyłem się na projekty tutaj to mam ochote wywalić diesla i wrzucić 2.7 Bi-turbo z RS4

ha ha

są zboczeńcy nie :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

jak ogarniesz musimy się gdzieś styknąć muszę oblukać :kox:

Opublikowano
  • Autor
muszę oblukać :kox:

Tylko broń Boże dotykać ;-)

Opublikowano
muszę oblukać :kox:

Tylko broń Boże dotykać ;-)

odcisk kciuka na przedniej szybie musi być :decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

gdzie rezałeś IC?

Opublikowano
  • Autor
muszę oblukać :kox:

Tylko broń Boże dotykać ;-)

odcisk kciuka na przedniej szybie musi być :decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

gdzie rezałeś IC?

Bartek (Bartpol) w Ostrowcu.

Opublikowano
muszę oblukać :kox:

Tylko broń Boże dotykać ;-)

odcisk kciuka na przedniej szybie musi być :decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

gdzie rezałeś IC?

Bartek (Bartpol) w Ostrowcu.

Gruszka? o masz muszę podjechać na tygodniu do niego. daj koszta na pw jak możesz.

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

soft też u niego robiłeś?

Opublikowano
  • Autor
muszę oblukać :kox:

Tylko broń Boże dotykać ;-)

odcisk kciuka na przedniej szybie musi być :decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

gdzie rezałeś IC?

Bartek (Bartpol) w Ostrowcu.

Gruszka? o masz muszę podjechać na tygodniu do niego. daj koszta na pw jak możesz.

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

soft też u niego robiłeś?

Tak. Wszystko u niego łącznie z hamownią. IC to 1500zł z montażem.

Opublikowano
OO i moje padło stoi obok :)

klekot ładniejszy :decayed:

Karol jak to się odpycha w porównaniu do Twojego 2T?

Stano fura świetna

W porównaniu do 2.0T to miał bym kilka zastrzeżeń. Stano się myślę nie obrazi ale sądzę że Tuner z "Ostrofffca" zwalił program całkowicie.

LAG taki że szok. auto nawet na 1 i drugim biegu zaczyna jechać dopiero od "o zgrozo " 2,500obr.

Ale sądzę że poprawi to :)

---------- Post dopisany at 15:20 ---------- Poprzedni post napisany at 15:12 ----------

Stano wklej ten wykres co mówiłeś że masz.

Opublikowano

od 2,5? to tak jak mój tlpg :decayed: . Stano jak będziesz na Ostrowiec jechał daj znać ustawimy się w Kielcach może być ciężko z czasem

---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ----------

z "Ostrofffca"
żeby mi to było pierwszy i ostatni raz :whip2::whip2::whip2:
Opublikowano

Damian jutro jestem dostępny od ok. 14 wiec jak by co to możemy dokończyć robotę.

Opublikowano
  • Autor
Dominik. jutro jestem dostępny od ok. 14 wiec jak by co to możemy dokończyć robotę.

Wstydź się! Gdybym był laską na jeden raz to mógłbyś zapomnieć moje imię ale tak po sąsiedzku?!

Jutro mykam w Polske. Wracam w środe.

Opublikowano

mea culpa :)

---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ----------

w srode ja jade do bielska bede w czwartek. :)

Opublikowano
  • Autor
mea culpa :)

---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ----------

w srode ja jade do bielska bede w czwartek. :)

W czwartek dalej kłuje plecy ale jak mnie mocno nie zmecza to okolo 15tej spoko

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.