Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry


Stano

Rekomendowane odpowiedzi

zderzak od S-line + grill z S4 lub S-line wyglądał by o wiele lepiej :wink:

Niby tak ale za dużo tych S-linów. Ładne, ale trochę trywialne się to stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś tzw "broki" na wałku, czy są na miejscu? Jest to wada silników BPW, przez te broki są straty nawet o 15km :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś tzw "broki" na wałku, czy są na miejscu? Jest to wada silników BPW, przez te broki są straty nawet o 15km :whistling:

Sprawdze. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zrzucić pokrywę z głowicy, i na wałku rozrządu są dwa broki, jak wypadną to jest słabsze ciśnienia smarowania. A jak niema ciśnienia to jest gorsze smarowanie, wyciera się wałek i zużywają szklanki co skutkuje spadkiem mocy. Można te broki dać na kleju ale najlepiej, nagwintować otwór i je zaślepić. Na forum chyba jest to opisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem się zastanawiać nad wymianą stabilizatorów u siebie. Jak myślicie w co lepiej zainwestować? Takie Eibach - czy od RS4? Wogóle to ile kosztuje komplet nowych od RS4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem się zastanawiać nad wymianą stabilizatorów u siebie. Jak myślicie w co lepiej zainwestować? Takie Eibach - czy od RS4? Wogóle to ile kosztuje komplet nowych od RS4?

Połowę taniej niż te Eibachy, a różnica jest kolosalna w prowadzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem się zastanawiać nad wymianą stabilizatorów u siebie. Jak myślicie w co lepiej zainwestować? Takie Eibach - czy od RS4? Wogóle to ile kosztuje komplet nowych od RS4?

Połowę taniej niż te Eibachy, a różnica jest kolosalna w prowadzeniu.

Różnica między Eibach a RS4 kolosalna? Na czyją korzyść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo ładniutka :) siedziałem dzisiaj w środku obczajałem :) Szkoda tylko że tak Klekocze :D

Też bym wolał benzynke ;-)

---------- Post dopisany 13-09-2013 at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany 12-09-2013 at 00:21 ----------

Wywalone pomarańczki z kierunków, założone dystanse 13mm przód i 15mm tył. Sprężyny przód zmienione z -30 na -45. Ale wydaje mi się że max 7mm zszedł niżej porównując do -30

Zdjęcia na szybko bo deszczyk

3ef81f864c903411med.jpg

c02e124014d9c888med.jpg

39efafd08d52558bmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...