Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry


Stano

Rekomendowane odpowiedzi

nowy silnik centralny IC wydech 3 cale przelot do ostatnich puszek , turbina gtb2260vk i tyle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy silnik centralny IC wydech 3 cale przelot do ostatnich puszek , turbina gtb2260vk i tyle .

Ja w przyszłym tyg zmieniam pompki na BJ ze zmienionymi końcówkami o wydajności do ponad 300PS. Nie pamiętam nazwy. I wtedy strojenie. Ciekawi mnie wynik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać z tymi koncowkami , rozglądam się za czymś wydajniejszym , ale nie chce bosio czy jak to się pisze, wiele osób pisze ze nie są zbyt trwałe a co za tym idzie jak zaczynaja lac to wiesz co będzie z silnikiem :facepalm:. Czytałem na jakimś forum ze są testowane nowe końcówki o lepszej wydajności i wytrzymałości niż bosio. Ale za cholerę nie mogę teraz tego odnaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny ten Twoj avancik, moj ulubiony kolor skorek :naughty: Zmiany sa super, felga extra, dla zawieszka tak jak jest super. Naprawde faje auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać z tymi koncowkami , rozglądam się za czymś wydajniejszym , ale nie chce bosio czy jak to się pisze, wiele osób pisze ze nie są zbyt trwałe a co za tym idzie jak zaczynaja lac to wiesz co będzie z silnikiem :facepalm:. Czytałem na jakimś forum ze są testowane nowe końcówki o lepszej wydajności i wytrzymałości niż bosio. Ale za cholerę nie mogę teraz tego odnaleźć

Końcówki F80.

Przed chwilą kurier przywiózł zestaw do montażu tylnych szyb elektrycznych :D I nowe dedykowane gumowe dywaniki Petex hehe :big_smile:

Piekny ten Twoj avancik, moj ulubiony kolor skorek :naughty: Zmiany sa super, felga extra, dla zawieszka tak jak jest super. Naprawde faje auto.

Dzięki. Miło czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka jest wydajność tych końcówek . Dowiadywałeś się jak z żywotnością ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka jest wydajność tych końcówek . Dowiadywałeś się jak z żywotnością ???

Mówił mi ale Ja nie mam głowy do cyferek. Pamiętam że do ponad 300PS dają rade. Końcówki załozymy jeśli będzie sens ratować moje BJ. Jeśli nie to kupie nowe pompki i końcówek nie zmienie. Ja celuje w delikatnie ponad 200PS. Więcej nie trzeba przy ośce.

---------- Post dopisany 14-12-2013 at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany 29-11-2013 at 16:38 ----------

Auto zmieniło własciciela. Temat można zamknąć lub usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak zwany krok wstecz :decayed:

Poza wyglądem liczy się bardziej dynamika, kultura pracy silnika, osiągi itp także myśle że to nie krok wstecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...