Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TY STANO TY mieszkasz bliżko Karola? tu zaraz obok czercza? widziałem furę na żywo i muszę powiedzieć że siedzi fajnie i błyszczy jak psu jajca.

Opublikowano
  • Autor
TY STANO TY mieszkasz bliżko Karola? tu zaraz obok czercza? widziałem furę na żywo i muszę powiedzieć że siedzi fajnie i błyszczy jak psu jajca.

No jakieś 500m od niego. Teraz widziałeś? Pod blokiem stoi. Wieżowiec

Opublikowano

tak tak:decayed:

Opublikowano

Zobaczycie jak za tydzien moje sie bedzie błysszczeć :) Trzeba będzie oczy przymykać. Full odnowa lakieru i regeneracja Alusufff. Zmiana koloru tylnej dokładki zderzaka i przedniej dokładki CUPPRY :D

PS. Stano Nosb znów nieodbiera. Podjedziemy do niego i osobiście damy mu w p...k :) Profilaktycznie :)

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

A i jeszcze. wiesz co ja to sie na dyyszlach niebardzo znam ale myślę że jak zamontujesz te wtryski jakie powinny być to silnik powinien się uciszyć >

Opublikowano
  • Autor

Kupie nowe BJ na początku października i od razu korekte softu zrobie.

Opublikowano

no i mozesz zmienic zdanie co do sprzedaży :)

Opublikowano
  • Autor
no i mozesz zmienic zdanie co do sprzedaży :)

Wiekszy silnik i naped na cztery buty bym chciał

Opublikowano

jest na chęcińskiej do spredania piękne czarne a4 2.0T quattro 200kuni. :)

Opublikowano
no i mozesz zmienic zdanie co do sprzedaży :)

Wiekszy silnik i naped na cztery buty bym chciał

Rezaj :kox:

Opublikowano
  • Autor
no i mozesz zmienic zdanie co do sprzedaży :)

Wiekszy silnik i naped na cztery buty bym chciał

Rezaj :kox:

Niby taki byl zamiar ale sensu nie ma. Kupe kasy w swapy pojdzie a to nadal bedzie klekot.

Gdyby ten na checińskiej miał moje wnetrze to bym mogl Go wziąć pod uwage ;-)

Opublikowano

Zawsze można,przerzucić:decayed:

Jak bedziesz w,pobliżu,kadzielni daj znaka dawno mocnym dieselkiem nie,jeździłem.

Jakie,pompki masz teraz??

Opublikowano

przygotuję i wnętrze :)

Podjedzcie wszyscy do mnie do firmy na plac BEDZIE SPOT :)

Opublikowano
  • Autor
Zawsze można,przerzucić:decayed:

Jak bedziesz w,pobliżu,kadzielni daj znaka dawno mocnym dieselkiem nie,jeździłem.

Jakie,pompki masz teraz??

Teraz mam BQ. Nowe zalozone okolo 4tys km temu. Trafily sie w dobrej cenie i nowe. Przy seryjnej mocy starczaly ale teraz jak silnik modzony to na wiecej nie pozwalają. BJ musze wrzucic jakby auto u mnie miało zostać i peknie ponad 200PS

Opublikowano

Kurde ale ciekawe czy to nie będzie tak że jakieś korekty wtrysku teraz są u Ciebie okrutne i dlatego jest taki głośny.. hmm

Może by zapytać kogoś mądrzejszego? Siemana czy innego Bartka?

Opublikowano
  • Autor
przygotuję i wnętrze :)

Podjedzcie wszyscy do mnie do firmy na plac BEDZIE SPOT :)

Co masz na myśli z tym wnetrzem?

Opublikowano

wymieniam:

klapę schowka, przyciski esp kubek, szufladkę . rnsa pokrętło muszę dokupić. i będzie jak nowe :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
wymieniam:

klapę schowka, przyciski esp kubek, szufladkę . rnsa pokrętło muszę dokupić. i będzie jak nowe :)

A no mi chodzilo o skore. Ze jakby miała tą co u mnie jest. :)

---------- Post dopisany 05-10-2013 at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany 22-09-2013 at 23:33 ----------

Nowy zakup. Ledy z C6. Niebawem wymiana :D

7d16e173f2bd9f63med.jpg

9785b6495db54be3med.jpg

f1b0b09ffb721268med.jpg

Opublikowano

Ciekawie się tu robi :naughty: Powodzenia w przekładce :wink:

Opublikowano
  • Autor
Ciekawie się tu robi :naughty: Powodzenia w przekładce :wink:

To już przełożone tylko trzeba styki poprawić bo nie za dobrze to zrobione. Takie kupione.

Opublikowano
:good: U mnie też te ledy leżą i czekają na montaż... :kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.