Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nowy silnik centralny IC wydech 3 cale przelot do ostatnich puszek , turbina gtb2260vk i tyle .

Opublikowano
  • Autor
nowy silnik centralny IC wydech 3 cale przelot do ostatnich puszek , turbina gtb2260vk i tyle .

Ja w przyszłym tyg zmieniam pompki na BJ ze zmienionymi końcówkami o wydajności do ponad 300PS. Nie pamiętam nazwy. I wtedy strojenie. Ciekawi mnie wynik

Opublikowano

Daj znać z tymi koncowkami , rozglądam się za czymś wydajniejszym , ale nie chce bosio czy jak to się pisze, wiele osób pisze ze nie są zbyt trwałe a co za tym idzie jak zaczynaja lac to wiesz co będzie z silnikiem :facepalm:. Czytałem na jakimś forum ze są testowane nowe końcówki o lepszej wydajności i wytrzymałości niż bosio. Ale za cholerę nie mogę teraz tego odnaleźć

Opublikowano

Piekny ten Twoj avancik, moj ulubiony kolor skorek :naughty: Zmiany sa super, felga extra, dla zawieszka tak jak jest super. Naprawde faje auto.

Opublikowano
  • Autor
Daj znać z tymi koncowkami , rozglądam się za czymś wydajniejszym , ale nie chce bosio czy jak to się pisze, wiele osób pisze ze nie są zbyt trwałe a co za tym idzie jak zaczynaja lac to wiesz co będzie z silnikiem :facepalm:. Czytałem na jakimś forum ze są testowane nowe końcówki o lepszej wydajności i wytrzymałości niż bosio. Ale za cholerę nie mogę teraz tego odnaleźć

Końcówki F80.

Przed chwilą kurier przywiózł zestaw do montażu tylnych szyb elektrycznych :D I nowe dedykowane gumowe dywaniki Petex hehe :big_smile:

Piekny ten Twoj avancik, moj ulubiony kolor skorek :naughty: Zmiany sa super, felga extra, dla zawieszka tak jak jest super. Naprawde faje auto.

Dzięki. Miło czytać.

Opublikowano

jaka jest wydajność tych końcówek . Dowiadywałeś się jak z żywotnością ???

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
jaka jest wydajność tych końcówek . Dowiadywałeś się jak z żywotnością ???

Mówił mi ale Ja nie mam głowy do cyferek. Pamiętam że do ponad 300PS dają rade. Końcówki załozymy jeśli będzie sens ratować moje BJ. Jeśli nie to kupie nowe pompki i końcówek nie zmienie. Ja celuje w delikatnie ponad 200PS. Więcej nie trzeba przy ośce.

---------- Post dopisany 14-12-2013 at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany 29-11-2013 at 16:38 ----------

Auto zmieniło własciciela. Temat można zamknąć lub usunąć.

Opublikowano

i co teraz będzie ??

Opublikowano

Czyli tak zwany krok wstecz :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Czyli tak zwany krok wstecz :decayed:

Poza wyglądem liczy się bardziej dynamika, kultura pracy silnika, osiągi itp także myśle że to nie krok wstecz.

Opublikowano

Za R36 się nie rozglądałeś?

Opublikowano

Jezeli to nie tajemnica ile wzieles za audi??

Opublikowano

Fura sprzedana temat do zamknięcia.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.