Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dym po odpaleniu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no, ja jestem po wymianie uszczelek na pompkach i czyszczeniu samych pompek. Na szczęście gniazda były jeszcze w bardzo dobrym stanie. Po tych zabiegach zdecydowanie jest poprawa jeśli idzie o dymienie przy rozruchu a także pozbyłem się tych dziwnych spadków obrotów. Gorzej, że teraz wydaje mi się, iż silnik ciężej gaśnie tzn bardziej nim trzęsie. Klapa gasząca w porządku, wymieniona poducha pod skrzynią... hmm ale tak to jest ze starymi samochodami :)

Opublikowano
  • Autor

Ja tez jestem po wymianie uszczelniaczy na pompkach dopiero kilka godzin temu auto odebrałem także wynikami podziele się jak coś zaobserwuje , od razu wleciał nowy dwumas ze sprzęgłem i tu jest ogromna różnica od wyczuwalna od pierwszego ruszenia co prawda stary dwumas nie wydawał dziwnych dźwięków jakiegoś stukania czy coś ale stary tak sie zablokował ze nie można go ruszyć ani w jedna ani w druga stronę zrobił się jednomas :grin: sprzęgło wciska sie teraz bez oporu jest miękko bierze dużo wcześniej łatwiej jest teraz ruszyć i go wyczuć ( wcześniej brał przy samej gorze ) i nie ma juz tego tarcia jakie wystepowalo przy wciskaniu sprzęgła na 1 biegu przy ok. 2000 obr. :wink:

Opublikowano

Ja miałem tak przed padnięciem turbo , po odpaleniu dym i smród -pół roku i po turbo .Posłuchaj czy nie gwiżdże jak dodajesz gazu bo dobre turbo nie ma prawa gwizdać.A falowanie obrotów też przerabiałem i wina była czujnika cieczy chłodzącej

Opublikowano
Ja tez jestem po wymianie uszczelniaczy na pompkach dopiero kilka godzin temu auto odebrałem także wynikami podziele się jak coś zaobserwuje , od razu wleciał nowy dwumas ze sprzęgłem i tu jest ogromna różnica od wyczuwalna od pierwszego ruszenia co prawda stary dwumas nie wydawał dziwnych dźwięków jakiegoś stukania czy coś ale stary tak sie zablokował ze nie można go ruszyć ani w jedna ani w druga stronę zrobił się jednomas :grin: sprzęgło wciska sie teraz bez oporu jest miękko bierze dużo wcześniej łatwiej jest teraz ruszyć i go wyczuć ( wcześniej brał przy samej gorze ) i nie ma juz tego tarcia jakie wystepowalo przy wciskaniu sprzęgła na 1 biegu przy ok. 2000 obr. :wink:

witam , ja odnośnie stukania , u mnie stuka jak wpadnę lekką dziurę na początku myślałem że wahacze , to je wymieniłem na lemfordera i dalej stuka bez efektu a słychać to gdzieś na przodzie , amorki sprawdziłem są okej , a odnośnie dwumasa to nie wymieniałem jeszcze , mówisz że może dwumas daje takie stuki , czasami mam odczucia takie jakby ślizgał się na pedale sprzęgła , opiszę uderzenia są takie jakby uderzyło o jakąś blachę :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

dwumas jak stuka to słychać go nawet na wolnych obrotach nie trzeba w dziurę wpadać :decayed:

np. taki jak tu :

Opublikowano
Ja tez jestem po wymianie uszczelniaczy na pompkach dopiero kilka godzin temu auto odebrałem także wynikami podziele się jak coś zaobserwuje , od razu wleciał nowy dwumas ze sprzęgłem i tu jest ogromna różnica od wyczuwalna od pierwszego ruszenia co prawda stary dwumas nie wydawał dziwnych dźwięków jakiegoś stukania czy coś ale stary tak sie zablokował ze nie można go ruszyć ani w jedna ani w druga stronę zrobił się jednomas :grin: sprzęgło wciska sie teraz bez oporu jest miękko bierze dużo wcześniej łatwiej jest teraz ruszyć i go wyczuć ( wcześniej brał przy samej gorze ) i nie ma juz tego tarcia jakie wystepowalo przy wciskaniu sprzęgła na 1 biegu przy ok. 2000 obr. :wink:

witam , ja odnośnie stukania , u mnie stuka jak wpadnę lekką dziurę na początku myślałem że wahacze , to je wymieniłem na lemfordera i dalej stuka bez efektu a słychać to gdzieś na przodzie , amorki sprawdziłem są okej , a odnośnie dwumasa to nie wymieniałem jeszcze , mówisz że może dwumas daje takie stuki , czasami mam odczucia takie jakby ślizgał się na pedale sprzęgła , opiszę uderzenia są takie jakby uderzyło o jakąś blachę :kwasny:

sprawdź poduchy skrzyni

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.