Skocz do zawartości
IGNOROWANY

lotka na klape sedan


chomiczesq

Rekomendowane odpowiedzi

Pany szukam i szukam i znaleźć nie mogę ori lotki na tylną klape. Zastanawiam się nad AUDI A4 B6 -TUNING SPOILER -GRATISY !!!!!!!! (3388475625) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ma ktoś może u siebie laminatową lotke? i czy jest jakaś różnica prócz ceny od tej wyżej do tej AUDI A4 8E B6 2001-2004 SPOILER S4 LOOK KLAPĘ TYŁ (3380972474) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ta 1wsza wydaje mi się jakby była większa znaczy więcej wystawała.

proszę o podpowiedzi osób które takie coś mają u siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co slyszalem to te lotki na klapy sie luszcza podczas promieni slonecznych i zawsze w jakims miejscu odstaja, ja poczekalem na okazje i kupilem ori ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany szukam i szukam i znaleźć nie mogę ori lotki na tylną klape. Zastanawiam się nad AUDI A4 B6 -TUNING SPOILER -GRATISY !!!!!!!! (3388475625) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ma ktoś może u siebie laminatową lotke? i czy jest jakaś różnica prócz ceny od tej wyżej do tej AUDI A4 8E B6 2001-2004 SPOILER S4 LOOK KLAPĘ TYŁ (3380972474) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ta 1wsza wydaje mi się jakby była większa znaczy więcej wystawała.

proszę o podpowiedzi osób które takie coś mają u siebie

to juz Ci moge powiedziec ze te lotki to kaszana... sam mam taką i juz mnie wkur... zjebnay laminat który dostaje pryszczy i wygląda to jak by były na nim kropeli wody.. wiec sobie daruj.....ja szukam ori i tobie tez radze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te danielsa też są ori ;-)
co poradzisz,nie do każdego docierają pewne fakty :decayed:

-----------

niektórzy lubią szukać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...