Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] problemy z odpaleniem


Gość peter19854

Rekomendowane odpowiedzi

Gość peter19854

witam

posiadam audi a4 z 95r. 1.6 ben mam problem z odpalaniem auta obojetnie czy cieply czy zimny , po przekreceniu kluczyka auto odpala na 2 sec. i gasnie ,jezeli nacisne lekko pedal gazu to auto odpala ,jak odpali to silnik pracuje normalnie co to moze byc??

pozdro

ani sięnie przywitał tutaj

ani tematu nie poprawił....

by pre_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto odpala na 2 sec. i gasnie

jak kupiłem niunie zimą zeszłego roku to też tak miałem sporadycznie mi się to zdarzało, tzn motor zagrał na 2s i zgasł następne odpalenie i chodził. Usterka ta ustała samoczynnie odpukać :wink: , gdzieś czytałem tutaj ze to immobilajzer ale ja prędzej stawiam na to co murzyn pisze :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sa podobne problemy z odpaleniem a tez mam audi z 95r. ADP, z ta roznica ze u mnie po odpaleniu nie gasnie tylko chodzi tak jak powinien. zastanawia mnie tylko to czemu musze jakis czas krecic rozrusznikiem zeby odpalic...Czy moze to byc wina świec lub przewodow zaplonowych?? bo zastanawiam sie na ich wymiana.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sa podobne problemy z odpaleniem a tez mam audi z 95r. ADP, z ta roznica ze u mnie po odpaleniu nie gasnie tylko chodzi tak jak powinien. zastanawia mnie tylko to czemu musze jakis czas krecic rozrusznikiem zeby odpalic...Czy moze to byc wina świec lub przewodow zaplonowych?? bo zastanawiam sie na ich wymiana.[/b]

Jeśli masz gaz to może to być wina pozapiekanych wtryskiwaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...