Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wlacznik swiatel z koncowka "C" zamiast "A"


makthedon

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupilem sobie wlacznik swiatel z koncowka "C" na miejsce takiego z koncowka "A". Wszystko dziala tak jak powinno tylko ze swiatla mijania wlaczaja sie tak jakby z sekundowym opoznieniem. Czy to jest ok i bedzie dzialac, czy moze trzeba zmienic piny tak jak czytalem w ktoryms z przyklejonych tematow? Z gory dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka :) ja wlasnieprzechodzilem z koncowki A na koncowke C musisz przelozyc 1 pin w kostce...ale nie pamietam teraz jaki masz na forum :) przeozysz i wszystko bedzie ok :) pozdr:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyciagnac ten pin z kostki? Naciskam ta zapadke od gory i za nic nie moge go wyciagnac. Trzeba miec nowy pin i przelutowac czy jak?

Przy okazji: jesli tego pinu nie zmienie to skutkuje to tylko tym opoznieniem po wlaczeniu czy czyms jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapadki są dwie po obu stronach styku.

Jak coś uwalisz to skoda te piny ma z kawałkami przewodu w sprzedaży.

Sony Xperia E dual Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki wlasnie problem ze zalancza misie z opoznieniem plus na mijania nie swieca halogeny ktore piny trzeba przelozyc zeby bylo ok ??

Zobacz do wątku, który wrzuciłem powyżej może tam coś znajdziesz:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby jasne ale mialem wczesniej wlacznik z koncowka A teraz kupilem bez naklejki nanim ale jest oryginal i nie wiem jaka ma koncowke

---------- Post dopisany 09-08-2013 at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany 06-08-2013 at 21:15 ----------

napisal by ktos jakie piny jak przelozyc zeby swiatla nie zaswiecaly sie z opoznieniem i na mijania swiecily halogeny bo po przejscu na wlcznik z b7 mam problem dzieki

Odpowiadając na kilka pytań, które dostałem na pw – aby założyć włączniki o zwiększonej funkcjonalności czyli ten z końcówką A lub B (auto) w przypadku gdy wcześniej używaliśmy przełącznika standardowego - wymagane będzie przełożenie pinów w kostce włącznika świateł. I tak aby uruchomić światła mijania, postojowe i pozycyjne (plus ze stacyjki) przekładamy pin 4 do 11. Aby podać stałe zasilanie dla świateł postojowych i pozycyjnych – przekładamy pin 16 do 14.

czy musze zrobic taki numer z pinami czy inna kombinacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...