Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Naprawa nawigacji po upadku


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Naprawiał ktoś może z Was nawigację (najzwyklejszą marketową) po upadku?

Spadła mi na chodnik po otwarciu drzwi i popękał wyświetlacz, nie da sie teraz nic wcisnąć, wszystko widać i poza tym normalnie działa.4

Nie wiem czy jest to sens robić, czy naprawa nie przewyższy zakupu nowej.

Ogólnie byłem z niej bardzo zadowolony, kumpel mi ją odblokował, wgrał najnowsza AutoMape, poza tym że była ona bardzo miękka w porównaniu do tej która kupiłem przed 5laty, oby dwie firmy Lark, z tym że ta pierwsza spadła mi 100razy i jej nic nie było.

Nie wiem czy ładować teraz kase w to samo czy kupić sobie takie coś Nawigacja GPS TomTom XL Europa Łódź (3425083346) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

idzie w to wgrać AutoMape?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tt nie wgrasz am z tego względu że jest tam navcore oparty na linux, jakiego larka masz ? koszt ekranu dotykowego jest uzależniony od wielkości matrycy dotykowej. Czasami nie opłaca się naprawiać ekranu bo wartość dotyku przekracza wartość używanej sprawnej navi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za nowego larka dałem 200zł, mialem go pol roku, tylko mowie jest/byl delkatny ze szok raz upadl i masz...

ekran tej navi spory bo 5''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam najtańsza nawigacje lark smart itp wszystkie można odblokować i wgrać automape igo itp Tomtom ma swój system i tylko ich mapy można wgrać .Jakiego miałeś larka potrzebuje elektronikę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam sprzęt firmy mio ale musi być ze slotem na sd sam mam mio 500 i jestem bardzo zadowolony.

polecam najtańsza nawigacje lark smart itp wszystkie można odblokować i wgrać automape igo itp Tomtom ma swój system i tylko ich mapy można wgrać .Jakiego miałeś larka potrzebuje elektronikę ?
Mam troszke gratów od navi do jakiego larka ci trzeba elektronikę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzeba ci sprawną płyte czy jakiś element z mb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kit biorę chyba w końcu tego Larka 50.1 co mi spadł, teraz jest promocja w Carefourze na niego za 159zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki ale to lark 50.1

zabieram daj dane do przelewu i koszty przesyłki biorę cały komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaką masz tą nawigacje uszkodzoną 50.1 bo tą co pokazujesz to ma transmiter fm twarda obudowa heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego mam identyczną jak ta z linku wyżej, kupiona też u nich poł roku temu za 200zł

poyebało mi się że to jest 50.1 sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lark 50.1 swego czasu był nieśmiertelny, dużo ich sprzedawałem.

Najlepiej kupić dobrą technicznie nawi typu Modecom MX3, wrzucić AM i mieć święty spokój na lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...