Skocz do zawartości
IGNOROWANY

trasa śląsk --> łeba


marcin_o23

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie ,że nie jednej knajpie na imię "Ambrozja" a wtym wątku chyba wyrażnie mówimy o dwóch . Jedna w Łebie a druga gdzieś po trasie przed Włocławkiem . Zastanówcie się gdzie kradną :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź w nocy, ja też jechałem na gwincie i moja aż się w Częstochowie obudziła jak przydarłem dołem.:grin: Potem już tylko lewym pasem tam jechałem, bo koleiny takie że szoko. I uwaga w Wejherowie lub Gdańsku (nie pamietam) bodajze, tam jest przebudowa i trzym się prawego pasa bo ja tam stałem w korku z 7 kilometrowym, jak nie więcej. Z Torunia na autostradzie 29,90 zł, w Łebie polecam Ci knajpke honotu, niedrogo, bo ja ze swoją na obiad dawalismy 70 i byliśmy syci i napici, odradzam jakas pseudomeksykańską polską kuchnie.. Koniecznie odwiedź ruchome wydmy, dom do góry nogami.. W sumie jest tam co robić jak jest pogoda. Jak ja byłem tam dwa tyg temu to na strzeżonych plażach mega tłumy, także zdecydowanie polecam te niestrzeżone.. Jak nie masz kaczmarków of kors.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remont na morskiej w Gdyni objedziesz zjeżdżając z obwodnicy 3M estakadą kwiatkowskiego w stronę portu zjazd na Rumie i Hutniczą,aż do Rumi i tam już trzeba postać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu keba? Tak wyszlo, ogolnie jazda na wakacje samochodem do tego nad nasze moze mi sie nie usmiecha, ale mam mala corcie ktorej w tym roku nie chce meczyc samolotem, hotel juz zarezerwowany i mam nadzieje ze bedzie auto gdzie postawic, dzieki wszystkim za wskazowki chociaz bojd sie teraz wsiadac do samochodu:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin zmierz czas :D

Ja leciałem 2 godz do Łodzi, następne 2 do Torunia i kolejne 2 do Gdańska.

Razem 6 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img.wiocha.pl/images/c/8/c83b4a0ea64f0db717ba1f245db73401.jpg

o tym pisałem, miejscami dobre kilkanascie cm :wink:

:shock3: masakra

julo czas mogę zmierzyć ale to nie będzie rekordowy przejazd, jadę z małym dzieckiem to raz a dwa nie śpieszy mi się za bardzo, po prostu mam dojechać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img.wiocha.pl/images/c/8/c83b4a0ea64f0db717ba1f245db73401.jpg

o tym pisałem, miejscami dobre kilkanascie cm :wink:

teraz jest chyba jeszcze gorzej

---------- Post dopisany at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ----------

Marcin zmierz czas :D

Ja leciałem 2 godz do Łodzi, następne 2 do Torunia i kolejne 2 do Gdańska.

Razem 6 :wink:

Katowice Stężyca...7.20 na pusto Dafem :decayed: załadowany ok.8h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...